Qapıçıya verilən mükafat gündəm oldu
Norveç Liqasında keçirilən "Brune" - "Bodo Qlimt" matçından sonra maraqlı anlar yaşanıb. qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, "Brune"nin qapıçısı Jan de Bur komandasının 1:0 hesabı ilə uduzmasına baxmayaraq, performansına görə matçın ən yaxşı oyunçusu seçilib. Yeni klubund
Ançelotti, yoxsa Qvardiola? - Braziliya millisinin baş məşqçisi postuna namizədlərin adı açıqlandı
Dorival Juniorun Braziliya millisinin baş məşqçisi vəzifəsindən uzaqlaşdırılmasından sonra yerli futbol konfederasiyası (CBF) bu posta əcnəbi mütəxəssis təyin etmək istəyir. xəbər verir ki, bu barədə UOL məlumat yayıb. Mənbənin məlumatına görə, CBF aşağıdakı namizədləri nəzərdən keçirir: "Real"
Azərbaycan - Belarus matçında hesab açıldı
Azərbaycan - Belarus matçında hesab açılıb. Pavel Zabelin 59-cu dəqiqədə Belarus millisini önə çıxarıb - 1:0. Masazırdakı "Bank Respublika Arena"da keçirilən matçı gürcüstanlı hakim Aleko Aptsiauri idarə edir
Sebastian Şmanski karyerasını İtaliyada davam etdirəcək
Türkiyənin "Fənərbağça" klubunun futbolçusu Sebastian Şmanski karyerasını İtaliyada davam etdirə bilər. xəbər verir ki, "Napoli" və "Milan" polşalı yarımmüdafiəçini heyətinə qatmağı planlaşdırır. İstanbul klubu bu transferdən ən azı 25 milyion avro gəlir əldə etmək niyyətindədir
Ciro İmmobile Beşiktaşdan gedir
Mövsümü kabus keçirən Beşiktaşda gözləntilərin altında qalan, həm performansı, həm də yüksək maaşı ilə tənqid olunan Ciro İmmobile komandadan getməyə hazırlaşır. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, "Ağ-qaralar"ın yollarını ayırmaq istədiyi italiyalı hücumçuya Səudiyyə Ərəbistanından müştərilə
"Yuventus"un idman direktoru Mottanın gələcəyi haqda DANIŞDI
"Yuventus" klubunun yeni baş məşqçisi Roberto Mançini olacaq?
"Yuventus" klubunda baş məşqçi dəyişikliyi ehtimalı yüksəlib. "Goal" nəşrinə istinadən xəbər verir ki, Tyaqo Mottanın qovulması və Roberto Mançininin təyinatı baş tuta bilər. Qeyd edək ki, artıq Roberto Mançini ilə dördaylıq müqavilə barədə razılıq əldə edilib
"Liverpul" UEFA Çempionlar Liqasında antirekorda imza atıb
UEFA Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsində PSJ ilə qarşılaşan "Liverpul" ilk dəfə penaltilər seriyasında məğlub olub. xəbər verir ki, ilk görüşdə İngiltərə təmsilçisi eyni hesabla qalib gəldiyi üçün əlavə vaxt oynanılıb. Burada komandalar fərqlənə bilməyiblər. Penaltilər seriyasında is