"Kızılcık şerbeti" serialının mövsüm finalının tarixi bəlli olub. Axşam.az Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, ekran işi mayın 30-da 103-cü bölümü izləyicilərə vida edəcək. Qeyd edək ki, serialın baş rollarını Doğukan Güngörlə Sıla Türkoğlu canlandırır
Hiss klipi üçün 10 minlik Motosikleti məhv etdi
Fərqli ifaları ilə hər zaman gündəmi ələ alan və zövg formalaşdıran müğənni Hiss yeni layihısini təqdim edib. " Canın sağolsun " - adlı yeni layihə artıq izləyicilərin ixtiyarındadır. Mahnının emosional gücünü və iç dünyasını vizual şəkildə ifadə edən bu iş, Hiss-in yaradıcılığında yeni bi
Elgizin sualı Şəbnəmi əsəbiləşdirdi
Əməkdar artist Şəbnəm Tapdıq "Elgizlə izlə" verilişində qonaq olarkən əsəbiləşib. Buna səbəb aparıcı Elgiz Əkbərin ifaçıya "Şəbnəm xanım necə dolanırsınız, sənətinizdən pul qazana bilirsiniz" suallarını verməsi olub. Şəbnəm Tapdıq isə əsəbiləşərək belə reaksiya verib:. "Gülməl
"Keçən veriliş Vəfa Şərifovanı efirə dəvət etmişdim, mənə yazmadıqları söz qalmadı. Dedilər ki, bəsdir onu çağırdın". xəbər verir ki, bu sözləri Tarix Əliyev (Tolik) aparıcısı olduğu "Tarixin bir günü" verilişində deyib. O, proqrama sənətkarı dəvət etdikdə reytinqlərin aşağı olmasında
Mirkamil buna görə ailə qurmayıbmış
Müğənni Mirkamil Kamilov şəxsi həyatından danışıb. bildirir ki, bu barədə sənətçi "Qonaqcanlı"ya açıqlama verib. Mirkamil ailə qurmamasından da söz açıb:. "Ailə həyatı qurmaq vacibdir. Qardaşlarım arasında da subay olanları var. 4 qardaşımdan biri evlidir, mən və iki qardaşım subaydır
Nüşabə Avropada yaşayan övladlarından danışdı
Əməkdar artist Nüşabə Ələsgərli Novruz tətilində Belçikada yaşayan qızı Nigarın ailəsi ilə birgə Bakıya gəldiyini bildirib. OLAY yazır ki, bu haqda sənətçi qonaq olduğu "Qonaqcanlı" verilişində danışıb. "Qızım Nigar, onun həyat yoldaşı Gino, nəvəm hətta oğlum da Bakıya gəlmişdi. Qızı
Mirkamil illər sonra şəxsi həyatından danışdı
"Ailə həyatı qurmaq vacibdir. Qardaşlarım arasında da subay olanları var. 4 qardaşımdan biri evlidir, mən və iki qardaşım subaydır. Onlar da düşünürlər ki, bizim qardaşımız niyə evlənmir? Deyirəm ki, məni gözləməyin, evlənmək istəyirsiniz, evlənin". Axşam.az xəbər verir ki, bu sözləri müğənn
Xəbər verdiyimiz kimi, Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva martın 27-də Ağdam rayonunun Sarıcalı kəndinin birinci mərhələsinin açılışında iştirak ediblər. "Qafqazinfo"nun məlumatına görə, daha sonra dövlət başçısı və birinci xanım Mehriban Əliyeva kənd sakinlər
Eminin Moskvadakı lüks villası - Video
"Kişi rolunu oynamaq mümkündür, kişi olmaq…" - Araz Kəsəmənlidən qardaşına!
Görkəmli şair Nüsrət Kəsəmənlinin ailəsindəki qalmaqal get-gedə alovlanır. OLAY yazır ki, Cavidan Kəsəmənli ilə Rəşad Kəsəmənlinin gərginliyinə Cavidanın atası Araz Kəsəmənli də qoşulub. O, feysbukda qardaşı haqqında "Bir zamanlar uğurlarına çox məharətlə "sevinən", bu gün sənə paxıllı
Azərbaycan neçənci sırada səhnəyə çıxacaq?
Məşhur rusiyalı aktrisa Alena Kolomina Bakı ilə bağlı arzusundan danışdı
Məşhur rusiyalı aktrisa Alena Kolomina çoxdankı arzusundan - Azərbaycanın paytaxtı Bakıya səfər etmək istəyindən danışıb. -ın xəbərinə görə, bu barədə "Moskva-Baku" portalı məlumat verib. Aktrisa heç vaxt bu şəhərdə olmadığını, lakin onun gözəlliyi və yerli sakinlərin qonaqpərvərliyi haqqınd
Deniz Akkayanın 16 yaşlı qızı həbs cəzası aldı
Türkiyəli keçmiş model Deniz Akkayanın 16 yaşlı qızı A.Ö. barəsində açılan məhkəmə işi başa çatıb. Məhkəmə A.Ö.-nü anasına qarşı zorakılıq tətbiq etdiyi və onun azadlığını məhdudlaşdırdığı üçün 2 il müddətinə həbs cəzasına məhkum edib. Lakin onun yaşı nəzərə alınaraq cəza 10 aya endirilib və hökmün icras
Məşhur rusiyalı aktyor Aleksey Vesyolkin vəfat etdi
Məşhur rusiyalı aktyor və radioaparıcı Aleksey Vesyolkin vəfat edib. Bu barədə "Mash" Telegram kanalına istinadən xəbər verir. Məlumata görə, "Mayak" verilişinin 63 yaşlı keçmiş aparıcısı bir ildən artıq idi ki, qan xərçəngindən əziyyət çəkirdi. Bildirilir ki, Vesyolkin Moskvada ö
Naxçıvanda qəsdən adam öldürməkdə şübhəli bilinən şəxs barəsində həbs qətimkan tədbiri seçilib. APA-ya istinadən xəbər verir ki, Sədərək rayon sakini, 200-ci il təvəllüdlü Aytac İbrahimlinin yaşadığı evdə özünü asaraq intihar etməsi barədə hüquq-mühafizə orqanlarının araşdırmaları nəticəsində saxlanıla
Əməkdar artistin səhhətində problem YARANDI
Azərbaycan Ermənistanı sülh sazişinin imzalanması prosesini sürətləndirməyə çağırıb və qeyd edib ki, bu imkan sonsuz mövcud olmayacaq. "Perfil"ə istinadən xəbər verir ki, bu barədə Argentinanın paytaxtı Buenos-Ayresdə səfərdə olan Azərbaycan Prezidentinin xüsusi tapşırıqlar üzrə nümayəndəs
"Mumiya"nın yeni ulduzu kim olacaq?
35 yaşlı aktyor reanimasiyaya yerləşdirildi
35 yaşlı aktyor Oleq Buqanov reanimasiyaya yerləşdirilib. Aktyor cümə günü qanlı qaytarmadan sonra xəstəxanaya aparılıb. Həkimlərə Oleq bildirib ki, uzun müddətdir işsizdir və bu vəziyyət ona depressiya gətirib. A. Qeyd edək ki, aktyor son vaxtlar stressdən əziyyət çəkirdi