Ançelotti, yoxsa Qvardiola? - Braziliya millisinin baş məşqçisi postuna namizədlərin adı açıqlandı
Dorival Juniorun Braziliya millisinin baş məşqçisi vəzifəsindən uzaqlaşdırılmasından sonra yerli futbol konfederasiyası (CBF) bu posta əcnəbi mütəxəssis təyin etmək istəyir. xəbər verir ki, bu barədə UOL məlumat yayıb. Mənbənin məlumatına görə, CBF aşağıdakı namizədləri nəzərdən keçirir: "Real"
Belarusla oyuna bu sayda bilet satılıb
Azərbaycan millisinin bu gün Belarusla keçirəcəyi yoldaşlıq matçına satılan biletlərin sayı açıqlanıb. Bu barədə -a AFFA-nın mətbuat xidmətinin rəhbəri Elnur Məmmədli məlumat verib. Masazırda yerləşən, 8900 azarkeş tutumuna malik "Bank Respublika Arena"da baş tutacaq görüşə indiyə qədər 20
Bu gün seçmə mərhələnin ilk oyunları keçiriləcək - DÇ-2026
"Yuventus" klubunun yeni baş məşqçisi Roberto Mançini olacaq?
"Yuventus" klubunda baş məşqçi dəyişikliyi ehtimalı yüksəlib. "Goal" nəşrinə istinadən xəbər verir ki, Tyaqo Mottanın qovulması və Roberto Mançininin təyinatı baş tuta bilər. Qeyd edək ki, artıq Roberto Mançini ilə dördaylıq müqavilə barədə razılıq əldə edilib