Sebastian Şmanski karyerasını İtaliyada davam etdirəcək
Türkiyənin "Fənərbağça" klubunun futbolçusu Sebastian Şmanski karyerasını İtaliyada davam etdirə bilər. xəbər verir ki, "Napoli" və "Milan" polşalı yarımmüdafiəçini heyətinə qatmağı planlaşdırır. İstanbul klubu bu transferdən ən azı 25 milyion avro gəlir əldə etmək niyyətindədir
22 martRonaldu Portuqaliya millisində çıxışı barədə danışdı
Portuqaliya milli futbol komandasının kapitanı Kriştianu Ronaldu Millətlər Liqasının 1/4 final mərhələsində Danimarka ilə oyundan əvvəl yığmanın rənglərini ömrünün sonuna qədər qoruyacağını bildirib. xəbər verir ki, bu barədə "Sic Noticias" agentliyi məlumat yayıb. "Mən həmişə olduğu kim
23 martBəzi rusiyalı idmançılar 2025-ci ildə dünya arenasına qayıdacaqlar
Beynəlxalq Kanoe Federasiyası (ICF) yarışlara ev sahibliyi edəcək ölkələrlə birlikdə avarçəkmə slalom üzrə Rusiya milli komandasının idmançılarının 2025-ci il Dünya və Avropa çempionatlarında neytral statusda iştirakını təsdiqləyib. -ın " nəşrinə istinadən xəbərinə görə, bu barədə Rusiya Avarçəkm