Azərbaycan Belarusa qarşı
Bu gün milli komandamız növbəti yoxlama oyununu keçirəcək. Trend-ə istinadən bildirir ki, Fernandu Santuşun çalışdırdığı kollektiv Bakıda Belarusla üz-üzə gələcək. Bu, Azərbaycan millisinin 2025-ci ildə ikinci yoxlama görüşü olacaq. Martın 22-də Sumqayıtda Haiti ilə üz-üzə gələn yığmamız rəqibinə 0:
25 mart"Formula 1" üzrə Avstraliya Qran-prisinin qalibi Lando Norris olub
"Formula 1" üzrə Avstraliya Qran-prisinin qalibi "Maklaren"in pilotu Lando Norris olub. "Report" xəbər verir ki, Melbrunda baş tutan yarışda ingiltərəli pilot 1 dəqiqə 27,126 saniyə göstərici ilə finişə hamıdan tez çatıb. İkinci yeri "Red Bull"un niderlandlı pilot
16 martMessi "Barselona" formasını TAPDALADI - VİDEO
İnter Mayami"nin ulduzu Lionel Messi "Atlanta Yunayted"lə matç öncəsi yaşanan anlarla diqqət çəkib. xəbər verir ki, meydanda isinmə hərəkətləri edərkən azarkeşlərdən biri onun qarşısına "Barselona" forması atıb. Lakin Messi nə formaya reaksiya verib, nə də onu yerdən götürüb
17 martHoland "Mançester Siti"nin maskotunu yaralamaqda ittiham olunur
"Mançester Siti"nin hücumçusu Erlinq Holand "Sauthempton"la oyundan əvvəl yadplanetli geyimində işləyən qadına xəsarət yetirməkdə günahlandırılıb. xəbər verir ki, bu barədə "The Sun" məlumat verib. Qadının stadionda şəkil çəkdirərkən başının arxasından iki zərbə hiss etdiy