Təyyarə endikdən saniyələr sonra pilotlar güllələnərək öldürüldü - VİDEO
İndoneziyanın Cənubi Papua bölgəsində sərnişin təyyarəsinə silahlı hücum edilib. xarici mediaya istinadənə xəbər verir ki, Smart Air aviaşirkətinə məxsus sərnişin təyyarəsi çərşənbə günü Cənubi Papuada yerləşən Korovai Batu hava limanına problemsiz eniş edib. Lakin təyyarə eniş zolağında olduğu vax
Qaradağda yaşayış binasında yanğın - Təxliyə olunanlar var+Video
Fövqəladə Hallar Nazirliyinin "112" qaynar telefon xəttinə paytaxtın Qaradağ rayonu, Lökbatan qəsəbəsində yerləşən yaşayış binasında yanğın baş verməsi barədə məlumat daxil olub. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, məlumatla əlaqədar dərhal əraziyə FHN-in Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətini
Ana 5 yaşlı oğlunu dənizə ataraq öldürdü - VİDEO
Türkiyənin Bursa vilayətinin Mudanya rayonunda dəhşətli hadisə baş verib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, bir qadın 5 yaşlı oğlunu "üzməyə aparmaq" bəhanəsi ilə sahilə apararaq dənizə atıb və onun ölümünə səbəb olub. Hadisə ərazidəki təhlükəsizlik kameraları tərəfindən qeydə alınıb
ƏHALİYƏ XƏBƏRDARLIQ: Fevralın 15-i axşam saatlarında BAŞLAYACAQ
Bu gün, 14 fevral və sabah Yer kürəsində maqnit qasırğası gözlənilmir. Bu barədə Britaniya Geoloji Xidməti məlumat yayıb. Alimlərin bildirdiyinə görə, qısa müddətli lokal aktivlik ehtimalı olsa da, ümumilikdə geomaqnit şərait əsasən sakit qalacaq. Bununla yanaşı, fevralın 15-i axşam saatlarına doğr