Mingəçevirdə məktəbdə yanğın oldu
Mingəçevirdə 19 nömrəli tam orta ümumtəhsil məktəbinin bufetində elektrik xətlərində yaranmış qısaqapanma nəticəsində kiçikmiqyaslı yanğın qeydə alınıb. "Qafqazinfo" "Azərbaycan müəllimi"nə istinadən xəbər verir ki, əvvəlcədən görülmüş təhlükəsizlik tədbirləri sayəsində yanğının genişlənməsini
Məktəbli son anda ölümdən döndü - VİDEO
Isparta şəhərində bir məktəbli ölüm təhlükəsi ilə üz-üzə gəlib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, tənəffüs zamanı boğazına qida ilişən uşaqın müəllimlərin vaxtında və düzgün şəkildə tətbiq etdiyi boğulma əleyhinə manevr sayəsində həyatı xilas oldu və sağlamlığına qovuşdu. Hadisə boğulma əleyhin
Bakıda antinarkotik əməliyyatı: Saxlanılanlar var - VİDEO
Səbail Rayon Polis İdarəsi 41-ci Polis Şöbəsinin əməkdaşları narkotik vasitələrin qanunsuz dövriyyəsinə qarşı əməliyyat keçirib. xəbər verir ki, bu barədə Daxili İşlər Nazirliyi məlumat yayıb. Bildirilib ki, növbəti tədbir zamanı 36 yaşlı Məmməd Məmmədov və həmyaşıdı Müşfiq Səfərov polis əməkdaşlar
Şəkidə epilepsiya xəstəsi kanala düşüb öldü
Şəki sakini kanala düşüb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, hadisə Cəyirli kəndi ərazisində baş verib. Kanala düşən şəxs kənd sakini, 1993-cü il təvəllüdlü Əsgərov Abuzərdir. İlkin məlumata görə, epilepsiya xəstəsi olan kişi xəstəxanaya aparılarkən yolda ölüb
Sərxoş halda Daxili İşlər Nazirliyinin "102"yə zəng edərək nalayiq ifadələr işlədən şəxs inzibati qaydada məsuliyyətə cəlb olunub. "Teleqraf"a istinadla xəbər verir ki, 1986-cı təvəllüdlü Ç.V. "102"yə zəng edərək atasının vaxtilə vəzifədə olmuş şəxs tərəfindən qətlə yetirildiyini
Azərbaycanın iki rayonunda GÜCLÜ YANĞIN başlayıb
Beyləqan rayonunun bir neçə kəndində güclü yanğın hadisəsi qeydə alınıb. "Teleqraf"a istinadən xəbər verir ki, küləkli hava şəraiti səbəbindən kolluq sahədə başlayan yanğın rayonun Eyvazalılar və Tatarlar kəndləri yaxınlığındakı meşə massivinə keçib. Hadisə yerinə Fövqəladə Hallar Nazirliyini
Diş ağrısı üçün qəbul etdiyi ağrı kəsici sonu oldu
Kahramanmaraş şəhərində 42 yaşlı Hayri Kul diş ağrısını yüngülləşdirmək üçün qəbul etdiyi dərman nəticəsində pisləşərək həyatını itirib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, hadisə yerində aparılan ilkin araşdırmalar göstərib ki, kişinin ürəyi dayanıb və bu səbəbdən həyatını itirib. Hadisəylə bağl
Dağ yarıldı, içindən şəlalə çıxdı - VİDEO
Diyarbəkirdə son günlər təsirli olan güclü yağışlardan sonra dağ yamacında yarılma baş verib. Hadisə nəticəsində yarılan hissədən su fəvvarə kimi fışqıraraq kiçik şəlalə əmələ gətirib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, ərazi sakinlərinin sözlərinə görə, intensiv yağıntı torpaq qatının yumşalmasın
Yanğından belə xilas edildilər - Video
Bu gün paytaxtın Səbail rayonu, Lev Tolstoy küçəsində ikimərtəbəli yaşayış binasında baş verən yanğınla bağlı mənzillərdə olan bir neçə şəxs xilas olunub. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, hadisə yerinə cəlb edilmiş polislər binadakı sakinlərin və digər şəxslərin təxliyəsində iştirak edib. Onla