Hövsanda bu evlər söküləcək - VİDEO
Hövsanda bu evlər söküləcək - VİDEOPaytaxtın Suraxanı rayonu, Hövsan qəsəbəsində dəmiryolu xəttinə yaxın ərazilərdə inşa edilmiş fərdi yaşayış evlərinin sökülməsi məsələsi gündəmə gəlib.
Milli.Az xəbər verir ki, söküntü işləri ilə əlaqədar evlərin çölü müvafiq nişanlanıb.
Sakinlər ərazinin plana düşəcəyini söyləsələr də, evlərin nə vaxt və hansı şərtlərlə söküləcəyi barədə məlumata malik olmadıqlarını bildiriblər
"Azərbaycan Dəmir Yolları" Qapalı Səhmdar Cəmiyyətindən isə bildirilib ki, hazırda ərazi üzrə layihələndirmə işləri aparılır.
Hadisə   Baxılıb: 194   Tarix: 22 fevral 2026
"TIR-dan 63 kq narkotik çıxdı, yaşlı atam günahsız yerə həbsə düşdü"
"40 ildir TIR sürücüsü olan atam 2025-ci il sentyabrın 12-dən Naxçıvanda cəzaçəkmə müəssisəsində saxlanılır". xəbər "Qafqazinfo"ya istinadla xəbər verir ki, bunu həbsdə olan Miribrahim Kərimovun oğlu Mirağa Kərimov deyib. Atasının günahsız olduğunu hesab edən şikayətçinin sözlərin
Paytaxtın Səbail rayonunda oğurluq hadisəsi baş verib. -a istinadən xəbər verir ki, zərərçəkən polisə müraciət edərək 5 00 manat dəyərində qızıl-zinət əşyalarının naməlum şəraitdə oğurlandığını bildirib. Polis əməkdaşları tərəfindən keçirilən tədbirlə talama cinayətini törətməkdə şübhəli bilinən 47 yaşl