9 yaşlı fiziki qüsurlu uşağı öldürən şəxsə ağır cəza verildi
Qeyri-rəsmi münasibətdə olduğu qadının 9 yaşlı fiziki qüsurlu övladını öldürməkdə ittiham olunan Yaşar Abbasovun məhkəmə araşdırması başa çatıb. "Qafqazinfo"nun məlumatına görə, Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsində keçirilən sonuncu iclasda hökm oxunub. Məhkəmə müəyyən edib ki, Yaşar nikahsı
26 fevralAvtobus sürücüsünü döyənlərə cinayət işi açıldı - Biri saxlanıldı
Xəbər verdiyimiz kimi, martın 12-si Abşeron rayonu Xırdalan şəhərində bir qrup şəxs avtobus sürücüsünə hücum edərək onu döyüblər. DİN-in Mətbuat xidmətinin əməkdaşı Elbrus İbrahimov "Qafqazinfo"nun sorğusuna cavab olaraq bildirib ki, fakta görə cinayət işi başlanılıb. "Polis əməkdaşlarını
20 martKeçmiş nişanlısını öldürüb intihar etdi
Türkiyədə gənc oğlan keçmiş nişanlısını öldürərək, intihar edib. yerli mediaya istinadla bildirir ki, hadisə Nevşehir şəhərinin Cevherdudey məhəlləsində qeydə alınıb. 26 yaşlı Mustafa Baltaş 2 ay əvvəl ayrıldığı keçmiş nişanlısı 21 yaşlı Beyza Akdoğanın yaşadığı evə gəlib. Bu zaman evdə qızdan başq
18 fevral"Qazaxlı Alik"in oğluna HÖKM OXUNDU
Hədə-qorxu ilə tələb etmədə təqsirləndirilən Fuad Muradov, Ramil Paşşanov və Gülnar Hacıyevanın cinayət işi üzrə məhkəmə prosesi davam etdirilib. APA-a istinadla xəbər verir ki, bu gün Gəncə Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Dadaş İmanovun sədrliyi ilə keçirilən məhkəmə iclasında hökm oxunub. F. Murado
19 fevralBeyləqanda nazirlik əməkdaşı özünü güllələdi
Beyləqanda güllələnmə baş verib. -ın məlumatına görə, rayon sakini, 37 yaşlı Murad Bayramov odlu silahdan atəş açaraq özünü öldürüb. İntihar edən şəxsin Kənd Təsərrüfatı Nazirliyində çalışdığı bildirilir. Fakt araşdırılır.(APA)