Eminlə Alyona 2-ci dəfə evləndi
Xalq artisti, biznesmen Emin Ağalarov və model Alyona Qavrilova ikinci dəfə ailə qurublar.
"Qafqazinfo" "StarHit"ə istinadən xəbər verir ki, cütlük Moskvadakı səadət saraylarının birində yenidən nikaha daxil olublar.
Nəşrin məlumatına görə, mərasim mayın 26-da baş tutub. Daha sonra məhdud sayda qonağın iştirakı ilə ziyafət təşkil olunub. Bununla bağlı sosial şəbəkələrdə heç bir kadr yoxdur. Deyilənə görə, qonaqlardan tədbirdən paylaşım etməmələri xahiş olunub.
Xatırladaq ki, Emin Ağalarov və Alyona Qavrilova 2018-ci ildə ailə həyatı qurub, 2019-cu ildə onların Afina adlı qızları dünyaya gəlib. 2020-ci ildə cütlük ayrılmaq qərarına gəlib. 2021-ci ildə onlar yenidən birlikdə görünməyə başlayıblar, 2022-ci ildə isə müğənni müsahibəsində bildirib ki, Alyona ilə barışıblar.
A. Qavrilova buna qədər biznesmen Rustam Tariko ilə 12 il münasibətdə olub. Cütlüyün 2007-ci ildə Ruslan adlı oğlu doğulub. E. Ağalarovun isə birinci nikahdan üç övladı var.
"Namiqə yox deməklə səhv etdim"
"Meyxanaçı Namiq Qaraçuxurlunun vaxtında təklif etdiyi mahnını oxumadım, böyük səhv etdim. Amma indi onun bir mahnısını oxumaq istərdim". axşam.az-a istinadla xəbər verir ki, bu sözləri müğənni İradə İbrahimova "Afaqla onlar" verilişində deyib. O, bunun səbəbini isə belə izah edib:
25 martHüseynlə xanımının Bakı gecələrində sevgi dolu anları - VİDEO
Klarnet ifaçısı Hüseyn Məhəmmədoğlu aktrisa həyat yoldaşı Aysel İbrahimova ilə görüntüsü marağa səbəb olub. xəbər verir ki, paytaxt Bakının gözəl gecələrində şəhər mərkəzində gəzərkən cütülyün lentə alındığı video diqqət çəkib. Onların birgə sevgi dolu səmimi anlarını təqdim edirik:
25 martReytinqləri qıran "İnci Taneleri"nin Dilberi ərə gedir – Görün hardadılar?
Türkiyəli məşhur aktrisa Hazar Ergüçlü, DJ Artz ləqəbi ilə tanınan sevgilisi Efe Çelik ilə birlikdə İstanbul Hava Limanında görüntülənib. xarici KİV-ə istinadən xəbər verir ki, cütlüyün Şimali Kipr Türk Cümhuriyyətinə səfər etməsi, Ergüçlünün Çeliki ailəsi ilə tanış edəcəyi yönündə şayiələrə səbəb olub