"Mən 900 cihazın qurbanıyam"
"Keçən veriliş Vəfa Şərifovanı efirə dəvət etmişdim, mənə yazmadıqları söz qalmadı. Dedilər ki, bəsdir onu çağırdın".
Milli.Az xəbər verir ki, bu sözləri Tarix Əliyev (Tolik) aparıcısı olduğu "Tarixin bir günü" verilişində deyib. O, proqrama sənətkarı dəvət etdikdə reytinqlərin aşağı olmasından şikayətlənib:
"Ondan qabaq 10 nəfər qonaq var idi studiyada: İki Xalq artisti, beş nəfər də Əməkdar artist. Niyə həmin verilişəm baxmadılar? Niyə reytinq vermədi həmin buraxılış? Deyirsiniz ki, sənət göstər. Göstərdim də, muğam oxudular. Fakt faktlığında qalır. Mən ölkədə "Marsa"nın reytinq ölçmək üçün quraşdırılan 900 cihazın qurbanıyam".
Əməkdar artist 4 milyonluq villasını nümayiş etdirdi - VİDEO
Xanəndə Elnarə Abdullayeva təmtəraqlı üç mərtəbəli villasında yaşayır. xəbər verir ki, bu lüks malikanə "Evdəklilərə salam" verilişinin Novruz bayramı xüsusi buraxılışında təqdim edilib. Villanın içərisi son dərəcə zərif və genişdir, amma ən çox diqqət çəkən isə mülkün böyük həyəti və bağçasıdır
25 mart"Mumiya"nın yeni ulduzu kim olacaq?
Hələ ötən ilin dekabr ayında elan edilmişdi ki, "Qəzəbli ölülərin üsyanı" filminin rejissoru Li Kronin "Mumiya" franşizasının yeni hissəsini çəkəcək. İndi isə məlum olub ki, yeni filmdə baş rolu "Transformerlər"dəki obrazı ilə tanınan Cek Reynor ifa edəcək. -a istinadə
26 martƏməkdar artistin səhhətində problem YARANDI
Azərbaycan Akademik Milli Dram Teatrının aktyoru Əməkdar artist Rəşad Bəxtiyarovun səhhətində problem yaranıb. xəbər verir ki, bununla bağlı aktyorun həmkarları sosial şəbəkə hesablarında paylaşım ediblər. Məlumata görə, onun bronx və ciyərlərində ciddi problem var. Bir müddət xəstəxanaya yerləşdirilə
27 martPsixi problemləri var: "Özümə nifrət edirəm"
Dünya pop səhnəsinin ulduzu Castin Biber qəzəb problemi olduğunu etiraf edib. bildirir ki, bununla bağlı sənətçi instaqram səhifəsində post yayımlayıb. "Mənim də qəzəblə bağlı problemlərim var, amma böyümək və çox reaksiya verməmək istəyirəm, lənət olsun" - deyə, Biber qeyd edib. Altyazı ü
24 martXalq artistinin evindən yeni GÖRÜNTÜSÜ
Azərbaycanın ilk muğam professoru, Azərbaycan Milli Konservatoriyasının Muğam kafedrasının sabiq müdiri, Xalq artisti Arif Babayevin yeni görüntüsü yayılıb. xəbər verir ki, xanəndənin son halı izləyicilərin marağına səbəb olub. Qeyd edək ki, Arif Babayev muğam sənətinin görkəmli nümayəndələrindən bir
24 mart"Uzak şehir" mövsüm finalına hazırlaşır
"Uzak şehir" serialı mövsüm finalına hazırlaşır. Axşam.az Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, ekran işi iyunda izləyicilərə vida edəcək. Qeyd edək ki, serialın baş rollarını Ozan Akbaba və Sinem Ünsal canlandırır
30 mart"Kızılcık şerbeti" bu tarixdə mövsüm finalı edəcək
"Kızılcık şerbeti" serialının mövsüm finalının tarixi bəlli olub. Axşam.az Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, ekran işi mayın 30-da 103-cü bölümü izləyicilərə vida edəcək. Qeyd edək ki, serialın baş rollarını Doğukan Güngörlə Sıla Türkoğlu canlandırır
29 martSüni tənəffüs aparatına qoşulan aktyordan XƏBƏR VAR
"Atam süni tənəffüs aparatına qoşulub. Hələ ki, səhhətində irəliləyiş yoxdur". Bu sözləri Teleqraf-a Dövlət Akademik Musiqili Teatrın aktyoru Möylə Mirzəliyevin qızı Leyla Rəhimli atasının səhhəti haqqında danışarkən deyib. "Həkimlər deyirlər ki, atamın səhhəti nə yaxşıdır, nə də pis