Süni tənəffüs aparatına qoşulan aktyordan XƏBƏR VAR
"Atam süni tənəffüs aparatına qoşulub. Hələ ki, səhhətində irəliləyiş yoxdur". Bu sözləri Teleqraf-a Dövlət Akademik Musiqili Teatrın aktyoru Möylə Mirzəliyevin qızı Leyla Rəhimli atasının səhhəti haqqında danışarkən deyib. "Həkimlər deyirlər ki, atamın səhhəti nə yaxşıdır, nə də pis
25 martNigar Fərhadın verilişi bağlandı
Nigar Fərhadın "Kanal S"də yayımlanan "Sözün bitdiyi an" verilişinin yayımı sabahdan dayandırılacaq. xəbər verir ki, bu barədə " "a açıqlamasında kanalın Baş direktor müavini Ramin Mustafayev bildirib:. "Nigar Fərhad sabahdan etibarən efirdə yoxdur. Baş direktor bildird
1 aprelXuramandan həyat yoldaşına ad günü təbriki
Müğənni Xuraman Şuşalı həyat yoldaşı Elçin Məmmədovla bağlı paylaşım edib. Axşam.az xəbər verir ki, sənətçi həyat yoldaşının ad günü olduğunu bildirib. Xuraman paylaşımına "40 yaşın mübarək, yarım" sözlərini yazıb. Qeyd edək ki, cütlüyün 4 övladı var
30 martEminin Moskvadakı lüks villası - Video
Xalq artisti Emin Ağalarov Moskvadakı villasını nümayiş etdirib. Axşam.az xəbər verir ki, o, lüks evində çəkiliş edərək bunları deyib:. "Baxın, bu da tək canavarın evi. İndi mən həyat yoldaşım Alyona ilə başqa bir evdə yaşayıram. Nə vaxtsa bu evi bütün övladlarımla birgə yaşamaq ümidi ilə tikmişdim
28 mart"Teymur Əmrah yaxşı sənətkardır, amma…"
"Teymur Əmrah yaxşı sənətkar, ifaçıdır. Yaxşı müəllim, pedaqoqdur. Amma ruzi sənətlə deyil". Bu sözləri Əməkdar artist Zakir Əliyev "Tarixin bir günü" verilişində deyib. Müğənni Əməkdar artist Teymur Əmrahdan danışıb. O bildirib ki, sırf sənətlə məşğul olanlar pul qazana bilmir:
29 martBred Pittin yaxşılığı başına bəla oldu
Hollivud ulduzu Bred Pittin etdiyi yaxşılıq başına bəla olub. xəbər verir ki, aktyor 2005-ci ildə baş verən "Katrina" qasırğasında evini itirənlərə 109 yeni mənzil inşa etdirib istifadəyə vermişdi. Bred bunu qurucusu olduğu "Make It Right" adlı xeyriyyə cəmiyyəti vasitəsilə edib
24 martAzərbaycan neçənci sırada səhnəyə çıxacaq?
Azərbaycanın Avroviziyadakı çıxış nömrəsi bəlli olub. OLAY yazır ki, ölkəmiz Birinci yarımfinalda 10-cu sırada çıxış edəcək. Qeyd edək ki, bu il Azərbaycanı "Mamagama" qrupu təmsil edir