Şakira səhnədə BİABIR OLDU - VİDEO
Dünya şöhrətli müğənni Şakiranın səhnədə başına iş gəlib. xəbər verir ki, pop ulduzu El-Salvadorda verdiyi konserti zamanı səhnədə yıxılıb. O, tamaşaçıların qarşısına çıxarkən ayağı ilişərək yıxılıb. Şakira peşəkarlığını işə salaraq heç nə olmamış kimi canlı ifasına davam edib. Həmin anlar izləyiciləri
Məşhur aktyor bir telefon zəngi ilə qan davasını bitirdi - VİDEO
Türkiyəli məşhur aktyor İlhan Şen bu dəfə rolu ilə deyil, real həyatda atdığı addım ilə gündəmə gəlib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, iddialara görə, Şanlıurfanın Ceylanpınar rayonunda uzun müddətdir davam edən qan davası aktyorun müdaxiləsi ilə sona çatıb. Şanlıurfalı olduğu bilinən İlha
"Əyri ayaq, çəpgöz kişiləri XOŞLAYIRAM"
Müğənni Çinarə Məlikzadə qarşı cinsdə bəyəndiyi xüsusiyyətlərdən danışıb. xəbər verir ki, onun açıqlamaları sosial şəbəkələrdə birmənalı qarşılanmayıb və geniş müzakirələrə səbəb olub. Çinarə bildirib ki, onun üçün ən vacib məqam kişinin səmimi və öz olmasıdır: "Əsas səmimi olsun, özü olsun. Ço
Brilliant Dadaşovanın həyat yoldaşı işdən niyə çıxarılıb? - TƏFƏRRÜAT
Rus Dram Teatrının direktoru, Əməkdar mədəniyyət işçisi Ədalət Hacıyevin vəzifəsindən azad olunmasının təfərrüatları məlum olub. Qaynarinfo-ya daxil olan məlumata görə, Ədalət Hacıyev başqa işə keçməsi ilə əlaqədar vəzifəsindən azad edilib. Məlumata görə, o, Gəncə Dövlət Milli Dram Teatrına direkto
"Siz mənim səsimin qarşısında dayana bilməzsiniz"
Aparıcı Zümrüd Bədəlova iddialı açıqlaması ilə gündəmə gəlib. Axşam.az xəbər verir ki, aparıcı verilişi zamanı səsindən danışıb. O bildirib ki, musiqi savadı və səsi çoxlarından gözəldir. Zümrüd verilişdə qonaq olan Əməkdar artist Ruhəngiz Allahvardiyeva, müğənni Rəvan Qarayev və aktrisa Sonaxanım Əliyevay
"O xəbərimi sildirmək üçün yalvarmağımın xeyri olmadı, böyük məbləğə SİLDİ"
Aktrisa Pərvin Abıyeva efirdə verdiyi açıqlama ilə diqqət mərkəzinə düşüb. xəbər verir ki, sənətçi mediada xəbərlərinin yayılması ilə bağlı maraqlı və qalmaqallı etiraflar edib. O, bildirib ki, indiyədək heç vaxt hansısa xəbərinin saytlar və ya sosial mediada paylaşılması üçün pul ödəməyib:. "He
20 il əvvəlki görüntülər üzə çıxdı: Bengü və Serdar Ortaç nostalji küləyi əsdirdi - VİDEO
Bengü və Serdar Ortaçın 2007-ci ildə lentə aldıqları "Korkma Kalbim" duetinin ilk studiya görüntüləri üzə çıxıb. İkilinin gənclik illərinə aid həmin kadrlar sosial mediada böyük maraqla qarşılanıb. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, yayılan görüntülərdə sənətçilərin mahnı üzərində işlədiklər
"Qardaşımın meyidi 8 gün sonra tapıldı"
"Qardaşımın meyidi 8 gün sonra tapıldı. 47 yaşında getdi. Həyat yoldaşına dedi ki, balıq tutmağa gedirəm. Cabir İmanovla (Mərhum Əməkdar artist Cabir İmanov - red.) gedirdilər balıq ovuna". Axşam.az xəbər verir ki, bu sözləri Əməkdar artist Almaz Ələsgərova "Həftənin qonağı" verilişind