Gəncədə azyaşlı qızdırmadan öldü
Gəncə şəhərində xəstəxanaya ağır vəziyyətdə gətirilən azyaşlı uşaq dünyasını dəyişib. Təxminən 3 yaşlarında olan uşaq Gəncədə yerləşən xəstəxanalardan birinə çatdırılıb. Həkimlərin apardığı tibbi müdaxilələrə baxmayaraq, onun həyatını xilas etmək mümkün olmayıb. Məlumata əsasən, azyaşlının yüksək qızdırm
Salyan rayonunda yanan avtomobili söndürən iki nəfəri maşın vurub. Biri ölüb, digəri xəsarət alıb. Hadisə nəticəsində 42 yaşlı yanğınsöndürən Hakim Piriyev həlak olub. Mərhumun anası Şərqiyyə Piriyeva hadisə barədə Baku TV-yə danışarkən göz yaşlarını saxlaya bilməyib:. "Mənə dedilər ki, əzilib
Gəncədə futbol oynayarkən qəfildən dünyasını dəyişən tələbə Təbriz Nuriyev olub. xəbər verir ki, o, Azərbaycan Dövlət Aqrar Universitetinin "Aqronomluq" ixtisasının II kurs tələbəsi olub. İlkin məlumata görə, tələbə ürək tutmasından vəfat edib. Meyit müvafiq ekspertiza üçün aidiyyəti üzrə təhvi
Ucarda məktəb binasında yanğın baş verib. AZƏRTAC-a istinadən xəbər verir ki, hadisə gecə saatlarında rayonun Ənvər Məmmədxanlı kəndində qeydə alınıb. Bildirilib ki, Elman Əliyev adına Ənvər Məmmədxanlı kənd ümumi orta məktəbində başlayan yanğın qısa müddətdə genişlənib. Hadisə yerinə Fövqəladə Halla
Hövsanda bu evlər söküləcək - VİDEO
Paytaxtın Suraxanı rayonu, Hövsan qəsəbəsində dəmiryolu xəttinə yaxın ərazilərdə inşa edilmiş fərdi yaşayış evlərinin sökülməsi məsələsi gündəmə gəlib. xəbər verir ki, söküntü işləri ilə əlaqədar evlərin çölü müvafiq nişanlanıb. Sakinlər ərazinin plana düşəcəyini söyləsələr də, evlərin nə vaxt və hans