Sakinlər 67 yaşlı qadının bu davranışlarından şikayətçidir - VİDEO
Esenlerdə tək yaşadığı bildirilən 67 yaşlı qadının uzun illərdir vaxtaşırı pəncərəyə çıxaraq qazan və tavaya vurduğu iddia olunur. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, məhəllə sakinlərinin sözlərinə görə, qadın təxminən 20 ilə yaxındır fasilələrlə səs-küy salır. Sakinlər həmçinin onun küçəyə sidi
Qız istəmə mərasimində gərgin dialoq sosial mediada diqqət çəkdi - VİDEO
Bir qız istəmə mərasimində gəlin namizədi qəhvə hazırlamaq üçün mətbəxə keçərkən, gələnin anası mətbəxə girərək xəbərdarlıq etdi. "Oğlumun qəhvəsinə duz qoymayın". türk mediasına istinadən xəbər verir ki, gəlin namizədi isə sakit və gülərüz cavab verdi:. "Qorxma, oğlun can çəkməz; buyur
Türkiyənin Trabzon şəhərində 13 yaşlı orta məktəb şagirdi Abdulkadir Eymen Bilgin evində ölü tapılıb. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhərin Pelitli məhəlləsində baş verib. 8-ci sinif şagirdi olan Abdulkadir Eymen Bilgin dərsdən sonra evə gəlib və otağına keçib. Uzun müddət otaqdan çıxmamas
Bakıda "moyka" işçisi maşını qaçırdı: İLGİNC BƏHANƏ GƏTİRDİ
Bakının Binəqədi rayonunda talama cinayəti qeydə alınıb. xəbər verir ki, zərərçəkən polisə müraciət edərək yumaq məqsədilə avtoyuma məntəqəsinə verdiyi "Hyundai" markalı avtomobilinin naməlum şəxs tərəfindən qaçırıldığını bildirib. Polis əməkdaşları tərəfindən keçirilən tədbirlərlə əməli törətməkd
⁠Ötən gün Azərbaycanda axtarışda olduğuna görə ümumilikdə 126, o cümlədən borclu şəxs qismində axtarışda olan 100 nəfər saxlanılaraq aidiyyəti üzrə təhvil verilib. xəbər verir ki, bu barədə Daxili İşlər Nazirliyi məlumat yayıb. Bildirilib ki, fevralın 20-də polis əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərl
Narkotikin təsiri altında avtomobil idarə edən şəxs sürücülük hüququndan MƏHRUM EDİLDİ
Salyan rayon sakini Alim Babayevin idarə etdiyi "Mercedes" markalı avtomobil YPX Alayının əməkdaşları tərəfindən stasionar postda nəzarət-yoxlama qaydasında saxlanılıb. xəbər verir ki, bu barədə Baş Dövlət Yol Polisi İdarəsi (BDYPİ) məlumat yayıb. Sənədlərin yoxlanılması zamanı sürücünün bi
Xəzər rayonunda ƏMƏLİYYAT: İki qardaş və əmisi oğlu SAXLANILDI
Xəzər Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşları narkotik vasitə və psixotrop maddələrin qanunsuz dövriyyəsinə qarşı növbəti əməliyyat həyata keçiriblər. BİG.AZ xəbər verir ki, bu barədə Daxili İşlər Nazirliyi (DİN) məlumat yayıb. Bildirilib ki, tədbir zamanı qeyd edilən cinayət əməlini törətməkdə şübhəli bilinə