Türkiyəni heyran qoyan azərbaycanlı qız görün hansı müğənninin qohumu çıxdı - VİDEO
Rusiyadan, Türkiyədən təklif alan, bir anda məşhurlaşan Nahidə Elnarə Abdullayevanın qardaşı qızıdır.
Xəzər TV –nin "5\5" verilişinin qonaqları xanəndə Elnarə Abdullayeva və tez bir zamanda məşhur olan Nahidə Babaşlı olub. Aparıcı gənc istedadlı qıza necə məşhurlaşdığını sual edib. Nahidə isə gözləmədiyi halda məşhurlaşdığını bildirib:
"Murad Göyəbakanın "Ay üzlüm" mahnısını oxudum və Yutuba qoydum. İnanmazdım ki, 6 milyondan çox baxılacaq. Bir anda məşhurlaşacam və xarici dövlətlərdən təklif alacam. Hələ xarici təklifləri qəbul etmirəm. Bakı Dövlət Universitetinin Fizika fakültəsinin 4-cü kursunda oxuyuram. Dərslərimi bitirim, bundan sonra çağırışlara cavab verəcəm."
Qeyd edək ki, Nahidə Baxışlı xanəndəyə çox yaxın ailənin qızı olduğundan qardaşı qızı kimi təqdim edilib.
metbuat.az
"Bəzən hər şey puldur"
Müğənni İradə İbrahimova "Qonaqcanlı" verilişində ona ünvanlanan qısa sualları cavablandırıb. Axşam.az xəbər verir ki, anasından danışan sənətçi "Anam həmişə deyir ki, ağır ol. Qəlblər bir olursa, məsafələrin önəmi yoxdur" sözlərini deyib. "Bəzən hər şey puldur" deyən İrad
30 mart"Atasız böyümüşəm, amma bu, məni heç vaxt əskik etmədi"
"Bəzən həyat bizə seçim haqqı verir. Atasız böyümüşəm, amma bu, məni heç vaxt əskik etmədi. Əksinə, məni daha möhkəm, daha duyğulu, insanların dəyərlərini daha dərindən anlayan biri elədi". Axşam.az xəbər verir ki, bu sözləri Əməkdar artist Aybəniz Haşımovanın bloger qızı Aynişan Quliyeva instaqra
31 mart"Lütfən, öləndə məni dəfn etməsinlər" - İllər öncəki vəsiyyəti
Xəbər verdiyimiz kimi, Şimali Kipr Türk Respublikasında konsert verən türkiyəli sənətçi Volkan Konak səhnədə infarkt keçirdikdən sonra vəfat edib. qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, bunun ardınca müğənninin vəsiyyəti yenidən gündəmə gəlib. Konak vəsiyyətini 2020-ci ilə verdiyi müsahibələrin birind
31 mart"Mən 900 cihazın qurbanıyam"