Sürücülük təlimi verən şəxs dərs zamanı "TikTok"da canlı yayım açıb: Qəza olsa, günahkar kimdir? - FOTO/VİDEO
Sürücülük təlimi verən şəxs dərs zamanı "TikTok"da canlı yayım açıb: Qəza olsa, günahkar kimdir? - FOTO/VİDEO"TikTok" platformasından istifadə edənlərin müxtəlif məkanlardan canlı yayımlara çıxmaları artıq normal qəbul olunur. Ancaq son günlər sürücülük kursu keçən bir xanımın dərs prosesində canlı yayıma qoşularaq rahat şəkildə söhbət aparması izləyicilərin canlı yayımların məkanı və məramı ilə bağlı fikirlərini haçalandırıb. Bir qismi bunu maraqlı hesab etsə də, başqa bir qismi təlimçinin bu hərəkətini tənqid edib, onun sürücülük dərsinə yazılan şəxsin fikrini yayındırdığını qeyd edib.
Sürücülük təlimi verən şəxs dərs zamanı "TikTok"da canlı yayım açıb: Qəza olsa, günahkar kimdir? - FOTO/VİDEO"Qayda pozuntusunu müəyyən edən amillər var. Telefonu əldə tutaraq istifadə edən zaman cəza tətbiq olunur. Kimsə kənardan durub, canlı çəkirsə, digəri avtomobili idarə edirsə, bu, qayda pozuntusu deyil.