Azərbaycanlı plastik- cərrah rusiyalı qadının üzünü və qulağını YANDIRDI- FOTOLAR
Azərbaycanlı plastik- cərrah rusiyalı qadının üzünü və qulağını YANDIRDI- FOTOLARRusiyadan gələn qadın azərbaycanlı plastik- cərrah prokurorluğa şikayət etdi.
Sonxeber.az xəbər verir ki, bunu ARB televiziyasında yayımlanan "Səni Axtarıram" verilişinə çıxan və Rusiyadan gələn Yeketerina adlı qadın bildirib.
Yeketerina,bildirib ki, onu əməliyyat edən plastik- cərrah Səlim Rəhimov Rauf oğlu əvvəl Rusiyada yaşayırdı:
"O, məni əməliyyat etdi. Əməliyyatım 8 saat çəkdi. 13 saat narkozda qalandan sonra ayılmışam. O, Rusiyada müxtəlif klinikalarda işləyirdi. Reklamı da yaxşı idi. Müraciət etdiyim xəstəxanada Səlim Rəhimovu təriflədilər. Ona görə də əməliyyatı ona etdirməyə qərara aldım. 10 aydır ki, əməliyyat olunub. Hazırda Səlim Rəhimov Azərbaycandadır. Onun problemləri olduğu üçün Rusiyadan Azərbaycana qaçıb. Mən Azərbaycana gəlmişəm ki, ondan hüquq mühafizə orqanlarına şikayət edib".
Azərbaycanlı plastik- cərrah rusiyalı qadının üzünü və qulağını YANDIRDI- FOTOLARAzərbaycanlı plastik- cərrah rusiyalı qadının üzünü və qulağını YANDIRDI- FOTOLARAzərbaycanlı plastik- cərrah rusiyalı qadının üzünü və qulağını YANDIRDI- FOTOLARAzərbaycanlı plastik- cərrah rusiyalı qadının üzünü və qulağını YANDIRDI- FOTOLAR