Masazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – Fotolar
Masazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – FotolarAbşeron rayonu Masazır kəndinin bir qrup sakini Abşeron küçəsinin vəziyyətindən narazıdır.
Masazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – FotolarMasazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – FotolarMasazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – FotolarMasazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – FotolarMasazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – FotolarMasazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – FotolarMasazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – FotolarMasazır sakinləri: "Necə olur ki, 5 ildir təmir olunan yol sıradan çıxıb?" – Fotolar