Lot - LOT_4 - 4 ədəd artezian quyusunun əsaslı təmiri və layihə sənədlərinin hazırlanması işləri
4. Ağstafa Suvarma Sistemləri İdarəsi
Lot - S.Vurğun qəsəbəsində 01/14 və Dağ Kəsəmən kəndində01/232 reper nömrəli subartezian quyusunun(yeni quyu kolonunun qazılması,elektrik təsərrüfatının təmiri,su sayğacının quraşdırılması,layihə smeta sənədlərinin hazırlanmsı) və abadlıq işləri (2 ədəd)
Məbləğ - 59.617
"Ağ Naftalan" MMC-nin rəsmi səhifəsində şirkətin "ağ naftalan yağı, "sulnaftal", "kosmetik qoruyucu krem", "holekol" kimi məhsulların satışı ilə məşğul olduğu yazılıb.
Şirkət istehsal etdiyi məhsullarını Ukrayna bazarlarına da çıxarıb.
Rəsmi səhifəsində əcza qrupun olduğunu qeyd edən şirkətin fəaliyyət sahəsi daha genişdir. Belə ki, maye və təbii qaz təsərrüfatı obyektlərinin quraşdırılması və istismarı, tikintisinə icazə tələb olunan bina və qurğuların tikinti-quraşdırma işləri, təmir və restavrasiya işləri, su təchizatı sistemlərinin layihələndirilməsi və tikintisi, artezian su quyularının qazılması və istifadəyə verilməsi, binadaxili elektrik və maqistral elektrik xətlərinin çəkilişi, naftalan mənşəli dərman vasitələrinin istehsalı və aparılması üşün lisenziya tələb olunmayan bir çox digər işlər gördüyünü yazır.
"Ağ Naftalan" MMC rəsmi səhifəsində Səhiyyə Nazirliyi, Azərsu ASC və Azəriqaz İstehsalat Birliyi kimi qurumlarla iş birliyi yaratdığını qeyd edir.
İlginc məqamlardan biri isə yarım milyonluq satınalmada qalib elan edilən "Ağ Naftalan" MMC-nin vergi mükəlləfiyyətini yerinə yetirməməsidir.
Belə ki, hazırda "Ağ Naftalan" MMC-nin dövlətə 15.433 manat vergi borcu var.
Sənədləri saxtalaşdırmaqda ittiham olunan "AĞ NAFTALAN" MMC vergi borcunu niyə ödəmir?Sənədləri saxtalaşdırmaqda ittiham olunan "AĞ NAFTALAN" MMC vergi borcunu niyə ödəmir?Sənədləri saxtalaşdırmaqda ittiham olunan "AĞ NAFTALAN" MMC vergi borcunu niyə ödəmir?