Azərbaycanda baş həkimə məktubla güllə göndərdilər - TƏFƏRRÜAT
Şəmkir Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının baş həkimi Elçin Əliyevə məktubla patron göndərən şəxsə ağır cəza verilib. "Qaynarinfo"ya istinadən xəbər verir ki, 1987-ci ildə Bakı şəhərində anadan olmuş E.B.-ya Cinayət Məcəlləsinin 182.2.4 və 228.1-ci maddələri ilə cinayət işi açılıb. İşə məhkəmədə baxılıb
10 martÜç yaşlı uşağı ağladığı üçün döyüb öldürdülər
Ukraynanın Odessa vilayətində 19 yaşlı gənc üç yaşlı uşağı öldürməkdə şübhəli bilinərək saxlanılıb. İddialara görə, o, uşağı ağladığı üçün döyüb. yerli mediaya istinadla bildirir ki, uşaq yerli xəstəxananın reanimasiya şöbəsində dünyasını dəyişib. Məlumata görə, qadın işləyərkən uşağa sevgilisi baxıb
14 fevralMüğənni bacısını öldürən qardaşa - 19 il həbs verildi
Gəncədə Kəlbəcər sakinləri üçün inşa edilmiş Yeni qəsəbə ərazisində 1989-cu il təvəllüdlü Səbinə Abbasovanı amansızlıqla qətlə yetirən ögey qardaşı Hüseyn Abbasova hökm oxunub. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, Gəncə Ağır Cinayətlər Məhkəməsi Hüseyn Abbasovu Cinayət Məcəlləsinin 120.2.2 və 12.2.4-c
5 martAvtobus sürücüsünü döyənlərə cinayət işi açıldı - Biri saxlanıldı
Xəbər verdiyimiz kimi, martın 12-si Abşeron rayonu Xırdalan şəhərində bir qrup şəxs avtobus sürücüsünə hücum edərək onu döyüblər. DİN-in Mətbuat xidmətinin əməkdaşı Elbrus İbrahimov "Qafqazinfo"nun sorğusuna cavab olaraq bildirib ki, fakta görə cinayət işi başlanılıb. "Polis əməkdaşlarını
20 mart9 tələbə yol kənarında parçalanmış vəziyyətdə tapıldı
Meksikada dəhşətli hadisə baş verib. xarici mediaya istinadən xəbər verir ki, Meksika şosesi yaxınlığında parçalanmış vəziyyətdə 9 tələbənin cəsədi tapılıb. Daha sonra onların ölü tapılan bir dəstə lideri tərəfindən əraziyə çağırıldığı öyrənilib. Səlahiyyətlilər hələ ki, tələbələrin öldürülməsinin əsa
14 martSüpürgəçilik edən anasını 57 bıçaq zərbəsi ilə öldürən gəncə HÖKM OXUNDU
Şəki Ağır Cinayətlər Məhkəməsində qəsdən adam öldürmədə təqsirləndirilən Rəşad Çıraqovun cinayət işi üzrə məhkəmə istintaqı başa çatıb. -a istinadən xəbər verir ki, hakim Xaliq Məmmədovun sədrliyi ilə keçirilən prosesdə hökm oxunub. Məhkəmənin hökmü o, 16 il müddətə azadlıqdan məhrum edilib. Qeyd edə
13 martVardanyan hakimin bu sualı qarşısında susdu - Fotolar
Fevralın 17-də Ermənistan vətəndaşı olan, Azərbaycan Respublikasının Cinayət Məcəlləsinin sülh və insanlıq əleyhinə cinayətlər, müharibə cinayətləri, habelə terrorçuluq, terrorçuluğu maliyyələşdirmə və digər ağır cinayətlərdə təqsirləndirilən Ruben Vardanyanın barəsində cinayət işi üzrə məhkəmə prosesini