Uşaqlara şirin pambıq paylayan polis hər kəsi valehe etdi - VİDEO
Martın 20-də Cizrədə keçirilən Novruz şənlikləri zamanı polis məmurları Əli Talha Balbal və Sinan Baydı həmin ərazidə pambıq konfet satışı ilə məşğul olan şəxs Barış Sebzecinin məhsullarını alıb uşaqlara paylayıb. türk mediyasına istinadən xəbər verir ki, bir müddət sonra Ankara Böyükşəhər Bələdiyy
1 aprelPrezidentlə xanımı sakinlərlə birlikdə Novruz tonqalı yandırdılar
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva bu gün Ağdərə rayonunun Həsənriz kəndində buraya köçən bir qrup sakinlə görüşüb, fərdi evlərin və infrastrukturun bərpası sahəsində görülən işlərlə tanış olublar. xəbər verir ki, sonra dövlət başçısı və birinci xanım kənd sakinlər
18 martSimonyan sülh sazişi prosesindən danışdı
Ermənistan və Azərbaycan arasında sülh sazişinin imzalanması prosesi dalana dirənməyib. xəbər verir ki, bunu jurnalistlərə Ermənistan parlamentinin spikeri Alen Simonyan bildirib. "Prosesin dalana dirəndiyini düşünmürəm. Ola bilsin ki, bizim saziş imzalamaq təklifimiz Azərbaycan tərəfi üçün bi
25 martPrezidentdən Sahibə Qafarova ilə bağlı - Sərəncam
Milli Məclisin sədri Sahibə Qafarova "Şərəf" ordeni ilə təltif edilib. xəbər verir ki, Prezident İlham Əliyev bununla bağlı Sərəncam imzalayıb. Qeyd edək ki, bu gün Sahibə Qafarovanın 70 illik yubileyidir
19 martPrezidentlə xanımı Ağdərə sakinlərinə evlərinin açarlarını təqdim etdi
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Ağdərə rayonunun Suqovuşan kəndində inşa olunan yaşayış kompleksinin istifadəyə verilməsi mərasimində iştirak edib, yeni mənzillərə köçən kənd sakinlərinə evlərin açarlarını təqdim ediblər. xəbər verir ki, bununla bağlı Prezidenti