Uşaqlara şirin pambıq paylayan polis hər kəsi valehe etdi - VİDEO
Martın 20-də Cizrədə keçirilən Novruz şənlikləri zamanı polis məmurları Əli Talha Balbal və Sinan Baydı həmin ərazidə pambıq konfet satışı ilə məşğul olan şəxs Barış Sebzecinin məhsullarını alıb uşaqlara paylayıb. türk mediyasına istinadən xəbər verir ki, bir müddət sonra Ankara Böyükşəhər Bələdiyy
1 aprelPrezidentlə xanımı sakinlərlə birlikdə Novruz tonqalı yandırdılar
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva bu gün Ağdərə rayonunun Həsənriz kəndində buraya köçən bir qrup sakinlə görüşüb, fərdi evlərin və infrastrukturun bərpası sahəsində görülən işlərlə tanış olublar. xəbər verir ki, sonra dövlət başçısı və birinci xanım kənd sakinlər
18 martSimonyan sülh sazişi prosesindən danışdı
Ermənistan və Azərbaycan arasında sülh sazişinin imzalanması prosesi dalana dirənməyib. xəbər verir ki, bunu jurnalistlərə Ermənistan parlamentinin spikeri Alen Simonyan bildirib. "Prosesin dalana dirəndiyini düşünmürəm. Ola bilsin ki, bizim saziş imzalamaq təklifimiz Azərbaycan tərəfi üçün bi