Bu gün seçmə mərhələnin ilk oyunları keçiriləcək - DÇ-2026
Bu gün futbol üzrə 2026-cı il dünya çempionatının seçmə mərhələsində Avropa zonası üzrə görüşlər start götürəcək. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, ilk oyun günündə 6 qarşılaşma keçiriləcək. Matçlar G, H və K qruplarında baş tutacaq. Qeyd edək ki, Azərbaycan millisinin yer aldığı D qrupunun oyunlar
21 mart"Fransadan 0:10 hesablı məğlubiyyətin əvəzini çıxacağıq"
Futbolçularımız 0:10 hesablı məğlubiyyətin əvəzini çıxacaqlar. Biz Fransanı hansısa ildə udacağıq. xəbər verir ki, bu sözləri Teleqraf-a açıqlamasında Azərbaycan milli komandasının sabiq məşqçisi Ağasəlim Mircavadov deyib. Veteran futbolçu yığmanın 2026-cı il dünya çempionatının seçmə mərhələsində Fransay
24 martKİV: Mbappe dünyanın ən yaxşı hücumçusudur
"Give me Sport" nəşri dünyanın bir sıra futbol komandalarının ən yaxşı hücumçularının siyahısını təqdim edib. "Report"un məlumatına görə, hər bir hücumçunun yerini müəyyən etmək üçün aşağıdakı amillərdən istifadə olunub: qollar, məhsuldar ötürmələr, hər oyuna vurulan orta qol sayı
23 martRonaldu Portuqaliya millisində çıxışı barədə danışdı
Portuqaliya milli futbol komandasının kapitanı Kriştianu Ronaldu Millətlər Liqasının 1/4 final mərhələsində Danimarka ilə oyundan əvvəl yığmanın rənglərini ömrünün sonuna qədər qoruyacağını bildirib. xəbər verir ki, bu barədə "Sic Noticias" agentliyi məlumat yayıb. "Mən həmişə olduğu kim
23 mart"Formula 1" üzrə Avstraliya Qran-prisinin qalibi Lando Norris olub
"Formula 1" üzrə Avstraliya Qran-prisinin qalibi "Maklaren"in pilotu Lando Norris olub. "Report" xəbər verir ki, Melbrunda baş tutan yarışda ingiltərəli pilot 1 dəqiqə 27,126 saniyə göstərici ilə finişə hamıdan tez çatıb. İkinci yeri "Red Bull"un niderlandlı pilot
16 martMessi "Barselona" formasını TAPDALADI - VİDEO
İnter Mayami"nin ulduzu Lionel Messi "Atlanta Yunayted"lə matç öncəsi yaşanan anlarla diqqət çəkib. xəbər verir ki, meydanda isinmə hərəkətləri edərkən azarkeşlərdən biri onun qarşısına "Barselona" forması atıb. Lakin Messi nə formaya reaksiya verib, nə də onu yerdən götürüb