"Meyxanaçı Namiq Qaraçuxurlunun vaxtında təklif etdiyi mahnını oxumadım, böyük səhv etdim. Amma indi onun bir mahnısını oxumaq istərdim". axşam.az-a istinadla xəbər verir ki, bu sözləri müğənni İradə İbrahimova "Afaqla onlar" verilişində deyib. O, bunun səbəbini isə belə izah edib:
"Ən xarizmatik meyxanaçıyam" - VİDEO
Meyxanaçı Balaəli Maştağalı maraqlı açıqlamalar verib. xəbər verir ki, o, "Gün ortası" verilişində qonaq olub. Söz ustası etirafı ilə diqqət çəkib. Özünü ən xarizmatik meyxanaçı saydığını deyən Balaəlinin etirafı müzakirələrə səbəb olub. Marağa səbəb olan həmin açıqlamanı təqdim edirik:
"Namiq sən eşqi, sevgini nə bilirsən..." - Aygün
"Həyatımda, qəlbimdə elə bir insan yoxdur ki, onu sevməyim. Hər kəsi sevirəm. Səhnəyə çıxanda sizin sevgi ilə qarşıma qaçmağınızın nəticəsi mənim sizə olan sevgimdir. Həmin sevgi enerjisini mən sizə ötürürəm". Axşam.az xəbər verir ki, bu sözləri Xalq artisti Aygün Kazımova "Tarixin bi
Nura Suriyə İTKİ
Müğənni Nura Suriyə ağır itki üz verib. xəbər verir ki, ifaçının dayısı oğlu 57 yaşında vəfat edib. "Bu gün ailəmiz üçün çox ağır bir gün oldu. Böyük dayım, tanınmış alim və Slavyan Universitetinin banisi Rasim Mirzəyevin oğlu Cavid 57 yaşında vəfat etdi. Cavidin anası 45 yaşında, bacısı 36 yaşında