"Namiqə yox deməklə səhv etdim"
"Meyxanaçı Namiq Qaraçuxurlunun vaxtında təklif etdiyi mahnını oxumadım, böyük səhv etdim. Amma indi onun bir mahnısını oxumaq istərdim". axşam.az-a istinadla xəbər verir ki, bu sözləri müğənni İradə İbrahimova "Afaqla onlar" verilişində deyib. O, bunun səbəbini isə belə izah edib:
Günayın bahalı qızılı itib
Müğənni Günay İbrahimli bahalı zinət əşyasını itirib. Axşam.az xəbər verir ki, sənətçi bu haqda özü məlumat yayıb. O bildirib ki, bununla bağlı polisə müraciət edib və qızıl tapılaraq ona geri qaytarılıb:. "Hörmətli Azərbaycan polisi, bir neçə gün əvvəl itmiş yüksək dəyərli zinət əşyam üçün Səbai
Psixi problemləri var: "Özümə nifrət edirəm"
"Kızılcık Şerbeti"nin aktyorlarının serialdan qazandığı dodaq uçuqladan MƏBLƏĞ
Türkiyənin reytinqli seriallarından olan "Kızılcık Şerbeti" aktyorlarının qonorarları açıqlanıb. Ekran işində rol alan aktyorların bir bölümdən qazandığı gəlir 50 - 120 00 lirə arasında dəyişir. Belə ki, serialdan bir bölüm üçün ən çox qonorar alan aktrisa Doğa roluna həyat verən Sıla Türkoğludur
Xalq artisti Dubaydan istirahət VİDEOsunu yaydı
Xalq artisti Röya Ayxan istirahət üçün Dubaya üz tutan məşhurların sırasına qatılıb. xəbər verir ki, pop ulduz bu anlarını izləyiciləri ilə bölüşüb. Çimərlikdən video paylaşan milyonların sevimlisi görənlərin marağına səbəb olub. Həmin görüntüləri təqdim edirik:
Kamilin oğlu olub? – Özü AÇIQLADI
Tanınmış məşqçi Kamil Zeynallının oğlan övladının dünyaya gəldiyi iddia olunub. xəbər verir ki, bu barədə sosial şəbəkələrdə paylaşımlar edilib. Kamil özü paylaşım edərək xəbərləri yalanlayıb:. "Mənim oğlum olub, özümün xəbərim yoxdur! Nə qədər yalan məlumat yayan səhifələr var. Üstəlik, buna inananla
"Gürcüstan toylarına gedən həmin müğənnilər quldurlarla əlbirdir"
Tamada-şairə Nazilə Səfərli şok açıqlaması ilə gündəmə gəlib. bildirir ki, sənətçi sosial media hesabında qeyd edib:. "Bu yaxınlarda bir azərbaycanlı müğənni 1500 dollara Gürcüstan toyuna gedib. Müğənni toy sahibinə deyib ki, verəcəyin pulu mən oxuyanda bir-bir say, əlimə ver, qoy hamı görsün. To
"Fərid" əsgər gedir
"Yalı çapkını" serialında "Fərid" obrazını canlandıran aktyor Mərd Ramazan Dəmir əsgərliyə gedir. Axşam.az Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, aktyor yaxın günlərdə hərbi xidmətə yola düşəcək. O, əsgərliyini İskenderunda edəcək