Bakıda yaşayış olan evin sökülməsi ilə bağlı cinayət işi açılıb
Bakıda yaşayış olan evin sökülməsi ilə bağlı cinayət işi açılıb. Bu barədə "Report"un sorğusuna cavab olaraq Daxili İşlər Nazirliyindən məlumat verilib. Qeyd olunub ki, tikinti şirkətinin iş icraçısı və ekskovator sürücüsü saxlanılıb. Faktla bağlı Cinayət Məcəlləsinin müvafiq maddəsilə cinayə
27 martAnasının məzarından pişik cəsədi tapdı - ŞOK GÖRÜNTÜLƏR
Türkiyədə anasının məzarını ziyarət edən şəxs gördüyü mənzərə qarşısında şoka düşüb. yerli mediaya istinadla bildirir ki, hadisə Antalya şəhərinin Murtapaşa qəsəbəsindəki Türbəli qəbiristanlığında qeydə alınıb. Anasının qəbrini ziyarətə gələn şəxs məzarın üzərində külək gülü qoyulduğunu görüb. Yaxınlaşand
27 martStomatoloq qadının səhvən çıxardığı dişini zorla yerinə saldı - müəmmalı ölüm
Çinli bir qadın həkim tərəfindən səhvən sağlam dişi çıxarıldıqdan sonra ölüb. bildirir ki, bu barədə SCMP qəzetinə istinadla xəbər verir. Qəzetin yazdığına görə, 34 yaşlı qadın şəhər xəstəxanasında ağıl dişini çıxarmaq üçün əməliyyat olunmalı idi. Lakin stomatoloq qadının səhvən sağlam dişinı çıxarı
25 mart"BakuBus" Yasamalda ağaca ÇIRPILDI - VİDEO
Bakı şəhəri, Yasamal rayonunda yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. -a istinadən xəbər verir ki, Yasamal rayonu, Mirəli Seyidov küçəsi ilə Qəzənfər Musabəyov parkının yaxınlığından keçərkən "BakuBus" MMC-yə məxsus 10 nömrəli marşrut xəttinin avtobusu ağaca çırpılıb. Sözügedən hadisə nəticəsind
24 martAeroport yolunda QƏZA: Tıxac yarandı
Suraxanı rayonu, Aeroport şosesində yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. Bu barədə -a Daxili İşlər Nazirliyindən məlumat verilib. Bildirilib ki, qəza səbəbilə həm Hava limanı, həm də metronun "Koroğlu" stansiyası istiqamətlərində sıxlıq yaranıb. Nəqliyyat sıxlığının aradan qaldırılması üçün işlə
25 martGünel Səfərova da "QHT İşi" üzrə istintaqa cəlb edildi
Elm və Təhsil Nazirliyinin Uşaqların Müdafiəsi İdarəsinin rəis müavini Günel Səfərova Baş Prokurorluğun İstintaq İdarəsində aparılan "QHT İşi" çərçivəsində istintaqa cəlb olunub. -ya istinadən xəbər verir ki, Günel Səfərova da ABŞ-nin Beynəlxalq İnkişaf Agentliyindən (USAID) qrant alan şəxslə
24 martQaqauziyanın rəhbəri həbs edildi
Moldova məhkəməsi Yevgeniya Qutsulu 30 sutka müddətinə həbs edib. xəbər verir ki, bu haqda "Moldova Liberă" portalı məlumat verib. Qeyd edək ki, Qutsul martın 25-də seçki fondlarının saxtalaşdırılması, qanunsuz maliyyələşdirmə və yalan ifadə vermə işi ilə bağlı 72 saatlığına saxlanılıb. Qutsulu
28 martNarkotikin təsiri altında olan sürücü saxlanıldı
Yevlax-Zaqatala-Gürcüstan ilə dövlət sərhədi avtomobil yolunda hərəkətdə olan "Peugeot" markalı avtomobilin sürücüsü Azər Adıgözəlov Baş Dövlət Yol Polisi İdarəsinin 5-ci taqımının əməkdaşları tərəfindən stasionar posta saxlanılıb. xəbər verir ki, bu barədə Daxili İşlər Nazirliyi (DİN) məluma
23 mart"Sumqayıt Nəqliyyat"a yeni direktor təyin edilib
Sumqayıt şəhər İcra Hakimiyyəti Başçısının Tabeliyində "Sumqayıt Nəqliyyat" MMC-yə yeni direktor təyin edilib. "Report"un əldə etdiyi məlumata görə, bu, Rövşən Vəliyevdir. O, şirkətin rəhbərliyində Hüseyn Rəhimovu əvəz edib. Xatırladaq ki, "Sumqayıt Nəqliyyat" 2016-cı ild