Lisey şagirdi diplomunu almağa uçaraq getdi - VİDEO
Lisey şagirdi diplomunu almağa uçaraq getdi - VİDEOCənubi Koreyalı tələbənin məzuniyyət mərasimində göstərdiyi şou yüksək qiymətləndirilib.
Sonxeber.az xarici mənbəyə istinadən xəbər verir ki, Cənubi Koreyada liseyi bitirən gənc diplomunu almaq üçün səhnəyə çıxarkən şousu ilə zaldakı hər kəsi heyrətə gətirib.
Ayaqlarını cəld hərəkət etdirən, efirdə gəzinti təsiri bağışlayan gənc oğlan dostları və məktəb heyəti tərəfindən yüksək qiymətləndirilib.
​Ayaqlarını sürətlə hərəkət etdirən, sanki havada gəzirmiş kimi təsir bağışlayan dostları və məktəb heyəti tərəfindən alqışla qarşılanıb.
Gəncin maraqlı şousundan sonra direktor yenidən təkrarlamasını istəyib. Bununla da yerinə qayıdan uşaq alqışlarla eyni hərəkətləri təkrar edib. Sosial şəbəkələrdə paylaşılan görüntülər qısa zamanda vmaraqla qarşılanıb.