Xəbər verdiyimiz kimi, bu gün Vüqar Qurbanov TƏBİB-in icraçı direktoru vəzifəsindən azad olunub və onun səlahiyyətləri müavini Anar İsrafilova həvalə edilib. Anar İsrafilovla əlaqə saxlayıb. O, yeni qısa açıqlama verib:. "Hələ ki, yeni təyin olunmuşam. Yəqin ki, TƏBİB-də kadr dəyişiklikləri və yeniliklə
Xızı rayonunda dəhşətli hadisə baş verib. "Qafqazinfo"nun məlumatına görə, fevralın 16-sı saat 13 radələrində Sitalcay kəndi ərazisində Ucar rayon sakini 1963-cü il təvəllüdlü Abuzər Durasan oğlu Həsənov yük maşınının altında qalıb. Belə ki, 63 yaşlı şəxs "Howo" markalı avtomobild
Bakıda estetik əməliyyat etdirən qadın vəfat edib. "Qafqazinfo"nun əldə etdiyi məlumata görə, hadisə Binəqədi rayonunda baş verib. Belə ki, fevralın 10-da Səttar Bəhlulzadə küçəsində yerləşən "Medi Hall" hospitalda bədən şəkilləndirmə əməliyyatı edilən 1983-cü il təvəllüdlü Niga
Aleksey Lyokinin Qobustanda çəkdiyi dolunay fotosu maraqla qarşılanıb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, o, fotonu paylaşaraq ona "Ayın oğurlanması" adını verib. Həmin fotonu təqdim edirik: