13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO
13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO13 yaşlı Zəhra Hacılı B-hüceyrə kəskin mieloblast leykoz M2 (qan xərçəngi) xəstəliyindən əziyyət çəkir.
Bu barədə Oxu.Az-a onun atası İlkin Hacıyev məlumat verib.
O bildirib ki, qızı iki ildir ki, bu xəstəliklə mübarizə aparır:
"Hazırda qızım Milli Hematoalogiya və Transfuziologiya Mərkəzində müalicə alır. Zəhranın ilik köçürülməsinə ehtiyacı var. Bu proses çox bahalı sayılır. İndi müalicə dövlət tərəfindən aparılsa da, gündəlik xərclər və dərmanları almaqdan maddi olaraq tükənmişik. Gələn ay ilik köçürülməsi üçün Türkiyəyə getməliyik. Bunun üçün isə 83 min dollara ehtiyacımız var. Yardımsevər şəxslərdən övladıma dəstək olmaqlarını xahiş edirəm".
Ailə ilə əlaqə: (077) 271-61-75.
"Unibank": 5243 7544 1805 2278.
13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO13 yaşlı Zəhranın dəstəyə ehtiyacı var: "Əməliyyat məbləğini toplaya bilmirik" - FOTO