Xankəndidə elektrik cərəyanı 27 yaşlı kişini vuraraq öldürdü
Xankəndidə elektrik cərəyanı 27 yaşlı kişini vuraraq öldürüb. xəbər verir ki, Amin Abidov transformatordan naqil kəsərkən elektrik cərəyanı onu vurub. Nəticədə, A.Abidov hadisə yerində ölüb. Onun meyiti müayinə üçün Məhkəmə Tibbi Ekspertiza və Patoloji Anatomiya Birliyinin Bərdə şöbəsinə təhvil verilib
Rusiya-Ukrayna müharibəsində daha bir azərbaycanəsilli şəxs həlak olub. xəbər verir ki, əslən Füzuli rayonundan olan Xəlil Şamxal oğlu Mehdiyev Rusiya ordusunun sıralarında döyüşüb. Onun hansı istiqamətdə gedən döyüşlərdə öldüyü məlum deyil. Xatırladaq ki, bir müddət əvvəl Rusiya-Ukrayna müharibəsind
Ötən sutka ərzində Fövqəladə Hallar Nazirliyinin (FHN) "112" qaynar telefon xəttinə Bakı şəhərində liftdə qalma ilə bağlı daxil olan müraciətlər əsasında Nazirliyin müvafiq xilasetmə qüvvələri tərəfindən bir xilasetmə əməliyyatı keçirilib. xəbər verir ki, bu barədə FHN məlumat yayıb. Bildirili
Biləsuvarda dörd uşaq atası özünü asdı
Biləsuvarda intihar hadisəsi olub. "Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, hadisə rayonun Xırmandalı kəndində qeydə alınıb. Belə ki, kənd sakini, 1976-cı il təvəllüdlü Qabil Kazımov səhər saatlarında yaşadıqları evin həyətində olan yem anbarında özünü asıb. Məlumata görə, onun 4 məktəbli övlad
Azərbaycana İrandan PUA vasitəsilə narkotik keçirməyə cəhd edilib: Saxlanılanlar var
Dövlət sərhədinin etibarlı mühafizəsinin təmin edilməsi, qaçaqmalçılıq, narkotik vasitələr, psixotrop maddələr və onların prekursorlarının qanunsuz dövriyyəsinə qarşı mübarizə tədbirləri nəticəsində külli miqdarda narkotik vasitənin ölkə ərazisinə keçirilməsinin qarşısı alınıb. xəbər verir ki, bu barəd
Xaçmazda kişi özünü asdı
Xaçmazda intihar hadisəsi olub. xəbər verir ki, hadisə şəhər ərazisində qeydə alınıb. Şəhər sakini Amrayev Gülmirzə Süleyman oğlu yaşadığı evdə özünü asaraq öldürüb. İntiharın hansı səbəbdən baş verməsi məlum deyil. Faktla bağlı Xaçmaz rayon Prokurorluğunda araşdırma aparılır
Bakıda maşınları oğurlayıb qəza törədən saxlanıldı
Masallı rayonu ərazisində yerləşən 3 mağazadan 9400 manat, bank kartı və mobil telefonun oğurlanması barədə polisə məlumat daxil olub. Daxili İşlər Nazirliyi mətbuat xidmətinin Lənkəran regional qrupundan -a verilən xəbər görə, Masallı rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərlə əməl
Sabirabadda qonşular arsında bıçaqlanma oldu
Sabirabadda 27 yaşlı gənc qonşusu tərəfindən bıçaqlanıb. xəbər verir ki, hadisə Sabirabad şəhərində baş verib. Belə ki, Sabirabad şəhər sakini, 1998-ci il təvəllüdlü Ramazanov Elnur Hümbət oğlu mübahisə zəminində qonşusu tərəfindən bıçaqlanıb. Ağır vəziyyətdə Şirvan şəhər xəstəxanasına yerləşdirilə
"TikTok"dakı mübahisəyə görə qətl törədən 19 yaşlı gəncə HÖKM OXUNDU
Füzuli rayonunda qəsdən adam öldürməkdə təqsirləndirilən Nemət Bayramlının cinayət işi üzrə məhkəmənin yekun prosesi keçirilib. APA-ya istinadən xəbər verir ki, Lənkəran Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Əli Əliyevin sədrliyi ilə keçirilən prosesdə hökm oxunub. Hökmə əsasən, Nemət Bayramlı 19 il 6 a