Xaçmazda intihar hadisəsi olub. xəbər verir ki, hadisə şəhər ərazisində qeydə alınıb. Şəhər sakini Amrayev Gülmirzə Süleyman oğlu yaşadığı evdə özünü asaraq öldürüb. İntiharın hansı səbəbdən baş verməsi məlum deyil. Faktla bağlı Xaçmaz rayon Prokurorluğunda araşdırma aparılır
Bakıda maşınları oğurlayıb qəza törədən saxlanıldı
Masallı rayonu ərazisində yerləşən 3 mağazadan 9400 manat, bank kartı və mobil telefonun oğurlanması barədə polisə məlumat daxil olub. Daxili İşlər Nazirliyi mətbuat xidmətinin Lənkəran regional qrupundan -a verilən xəbər görə, Masallı rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərlə əməl
Sabirabadda qonşular arsında bıçaqlanma oldu
Sabirabadda 27 yaşlı gənc qonşusu tərəfindən bıçaqlanıb. xəbər verir ki, hadisə Sabirabad şəhərində baş verib. Belə ki, Sabirabad şəhər sakini, 1998-ci il təvəllüdlü Ramazanov Elnur Hümbət oğlu mübahisə zəminində qonşusu tərəfindən bıçaqlanıb. Ağır vəziyyətdə Şirvan şəhər xəstəxanasına yerləşdirilə
"TikTok"dakı mübahisəyə görə qətl törədən 19 yaşlı gəncə HÖKM OXUNDU
Füzuli rayonunda qəsdən adam öldürməkdə təqsirləndirilən Nemət Bayramlının cinayət işi üzrə məhkəmənin yekun prosesi keçirilib. APA-ya istinadən xəbər verir ki, Lənkəran Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Əli Əliyevin sədrliyi ilə keçirilən prosesdə hökm oxunub. Hökmə əsasən, Nemət Bayramlı 19 il 6 a