Bakıdan qonaq getdiyi evdə faciəvi şəkildə öldü
Bakıdan Zaqatalaya qonaq gedən şəxs dəm qazından boğularaq ölüb. bildirir ki, hadisə martın 24-ü səhər saatlarında Aşağı Tala kəndində qeydə alınıb. Belə ki, Bakı şəhər sakini, 34 yaşlı Sənan Məmmədovun meyiti yaşadığı evin hamamında aşkarlanıb. Müayinə zamanı onun dəm qazından boğularaq öldüyü məlu
BƏƏ-də akvaparkda güclü yanğın olub - VİDEO
BƏƏ-nin paytaxtı Əbu-Dabidəki "Yas Waterworld" aqvaparkında yanğın baş verib. qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, yanğın akvaparkın 16,9 min kvadratmetr genişləndirilməsi üçün tikinti işləri aparılan ərazidə baş verib. Belə ki, BƏƏ-nin ən hündür su sürüşməsi də daxil olmaqla 18 yeni attraksio
Zaqatalada FACİƏ: 53 yaşlı qadın evdə yanaraq həlak oldu
Zaqatalada evin yanması nəticəsində bir nəfər yanaraq ölüb. xəbər verir ki, hadisə Muxax kəndində baş verib. Kənd sakini, 1972-ci il təvəllüdlü Arzu İbrahim qızı Ömərova yaşadığı evin yanması nəticəsində yanaraq ölüb. Faktla bağlı araşdırma aparılır
Hamiləyəm deyib sevgilisini aldadan qadın həbs olundu
İki dəfə özünü hamilə kimi göstərən və yoldaşını aldadaraq buna inandıran britaniyalı qadın həbsxanaya göndərilib. xarici KİV-ə istinadla bildirir ki, Staffordşir ştatının sakini, 23 yaşlı Libbi Vernon internetdə bir gənclə tanış olub və ona ona təcavüz etdiyi iddia edilən keçmiş sevgilisindən əkizlər
Azərbaycana İrandan PUA vasitəsilə narkotik keçirməyə cəhd edilib: Saxlanılanlar var
Dövlət sərhədinin etibarlı mühafizəsinin təmin edilməsi, qaçaqmalçılıq, narkotik vasitələr, psixotrop maddələr və onların prekursorlarının qanunsuz dövriyyəsinə qarşı mübarizə tədbirləri nəticəsində külli miqdarda narkotik vasitənin ölkə ərazisinə keçirilməsinin qarşısı alınıb. xəbər verir ki, bu barəd