Xankəndidə elektrik cərəyanı 27 yaşlı kişini vuraraq öldürüb. xəbər verir ki, Amin Abidov transformatordan naqil kəsərkən elektrik cərəyanı onu vurub. Nəticədə, A.Abidov hadisə yerində ölüb. Onun meyiti müayinə üçün Məhkəmə Tibbi Ekspertiza və Patoloji Anatomiya Birliyinin Bərdə şöbəsinə təhvil verilib
Bərdədə əkin sahəsindən MEYİT TAPILDI
Bərdə rayonunun Lənbəran kəndində əkin sahəsində 58 yaşlı Famil İsmayılovun meyiti tapılıb. -ın məlumatına görə, meyitin üzərində zorakılıq izlərinə rast gəlinməyib. Faktla bağlı araşdırma aparılır
Azərbaycanda film kimi cinayət: Quzu qarşılığında 2 qadınla görüş və müəmmalı yoxa çıxan əşyalar
Biləsuvarda film kimi cinayət hadisəsi baş verib. "Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, hadisənin əsas qəhrəmanı 50 yaşlı fermer Tacəddin Əliyev və onun görüşə çağırdığı iki qadındır. Tacəddin uzun illər kənd təsərrüfatı ilə məşğul olub, fermasında iri və xırdabuynuzlu heyvanlar saxlayıb
"Sumqayıt Nəqliyyat"a yeni direktor təyin edilib
Sumqayıt şəhər İcra Hakimiyyəti Başçısının Tabeliyində "Sumqayıt Nəqliyyat" MMC-yə yeni direktor təyin edilib. "Report"un əldə etdiyi məlumata görə, bu, Rövşən Vəliyevdir. O, şirkətin rəhbərliyində Hüseyn Rəhimovu əvəz edib. Xatırladaq ki, "Sumqayıt Nəqliyyat" 2016-cı ild
64 yaşlı şəxs özünü dövlət qurumunun işçisi kimi təqdim etdi: 85 min manatlıq dələduzluq
64 yaşlı şəxs bu dəfə 85 min manatlıq dələduzluğa görə hakim qarşısına çıxarılıb. O, daha əvvəl də külli miqdarda dələduzluqda ittiham olunaraq 6 il müddətinə azadlıqdan məhrum edilib. Həbsdə olduğu zaman daha bir cinayət əməli üzə çıxıb. -a istinadən xəbər verir ki, 64 yaşlı Şahlar Allahverdiyev "Ar