30 martGəncədə sərnişin avtobusu ilə minik maşını TOQQUŞDU: Xəsarət alanlar var
Gəncədə sərnişin avtobusu minik avtomobili ilə toqquşub, xəsarət alanlar var. xəbər verir ki, şəhərdaxili sərnişin daşıyan mikroavtobusla "Toyota" markalı avtomobilin toqquşması nəticəsində Daşkəsən rayon sakinləri, 1983-cü il təvəllüdlü T.Orucova və 1978-ci il təvəllüdlü Z.Bayramova müxtəli
27 martNaxçıvanda tələbə dəm qazından zəhərlənərək öldü
Naxçıvanda tələbə dəm qazından zəhərlənərək ölüb. "Nuhçıxan"a istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhərin 28 May küçəsində qeydə alınıb. Belə ki, Naxçıvan Müəllimlər İnstitutunda magistr təhsili alan, Laçın rayon sakini, 2003-cü il təvəllüdlü Toğrul Vidadi oğlu Verdiyev kirayə yaşadığı evdə də
29 martBakıda bahalı maşın diskləri oğurlandı
Bakının Nizami rayonu ərazisində oğurluq hadisəsi olub. Daxili İşlər Nazirliyindən -a verilən xəbərə əsasən, bir nəfərə məxsus 200 manat dəyərində avtomobil diskləri oğurlanıb. Polis əməkdaşları tərəfindən oğurluqda şübhəli bilinən 32 yaşlı V.Əliyev, 31 yaşlı E.Tağıyev və 31 yaşlı S.Ələkbərov saxlanılıb
29 martBakıda maşın bina tikintisi üçün qazılan xəndəyə düşüb, xəsarət alan var
Bakının Yeni Yasamal yaşayış massivində minik avtomobili yaşayış binasının inşası üçün qazılan xəndəyə düşüb. Bu barədə "Report"a Yeni Yasamal, Dadaş Bünyadzadə küçəsi 5A ünvanında yaşayan sakinlər məlumat verib. Onların sözlərinə görə, hadisə martın 27-də günorta saatlarında baş verib:. "Sürüc
27 martAbşeronda DƏHŞƏT: Gənc oğlan anasının qətlində şübhəli bilinir
Abşeronda dəhşətli cinayət törədilib. -a istinadən xəbər verir ki, hadisə rayonun Məmmədli kəndində qeydə alınıb. Orada yaşayan, Salyan rayon sakini, 2008-ci il təvəllüdlü Səid Eldəniz oğlu Əliyevin münaqişə zəminində anası, 1986-cı il təvəllüdlü Rəfiqəni bıçaqlayaraq qətlə yetirdiyi bildirilir. Hadisən
31 martDəm qazından ölən 22 yaşlı tələbənin FOTOsu
Naxçıvanda bədbəxt hadisə baş verib. "Nuhçıxan"a istinadən xəbər verir ki, hadisə Naxçıvan şəhəri 28 may küçəsində qeydə alınıb. Laçın rayon sakini 2003-cü il təvəllüdlü Verdiyev Toğrul Vidadi oğlu kirayə yaşadığı evdə dəm qazından zəhərlənərək ölüb. Qeyd edək ki, o, Naxçıvan Müəllimlər İnstitutunu
30 martAğsuda ağır qəza: 8 nəfər xəsarət aldı
Ağsuda 8 nəfərin xəsarət alması ilə nəticələnən yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. xəbər verir ki, ilkin məlumata əsasən hadisə nəticəsində 8 nəfər müxtəlif dərəcəli bədən xəsarətləri ilə rayon mərkəzi xəstəxanasına çatdırılıb. Hadisə zamanı Salmanova Elminaz, Zeynəb Salmanzadə, Əbülfəz Salmanov, Telma