Azərbaycanın ən yaşlı kişisi VƏFAT ETDİ
Azərbaycanın ən yaşlı kişi vətəndaşı Hilal İbrahimov vəfat edib. xəbər verir ki, bu barədə -a onun yaxınları məlumat veriblər. Belə ki, 1915-ci il təvəllüdlü Hilal İbrahimov ötən gecə dünyasını dəyişib. Hilal İbrahimovun səkkizi qız, ikisi oğlan olmaqla 10 övladı olub. Ölkəmizin ən yaşlı sakininin 2
Goranboyda ata qızını BIÇAQLADI
Goranboyda ata qızını bıçaqlayıb. "Teleqraf"a istinadən xəbər verir ki, hadisə rayonun Balakürd kəndində baş verib. 1979-cu il təvəllüdlü R.Cəfərov ailə münaqişəsi zəminində, qızı 2008-ci il təvəllüdlü A.Cəfərovaya bıçaqla xəsarət yetirib. Faktla bağlı Goranboy Rayon Polis İdarəsində araşdırm
Bakıda avtomobil aşdı - VİDEO
Bu gün Bakıda ağır yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. xəbər verir ki, Nəsimi rayonu Cəlil Məmmədquluzadə və Akademik Həsən Əliyev küçələrinin kəsişməsində iki maşının iştirakı ilə baş verən qəza nəticəsində avtomobillərdən biri aşıb. Yaxınlıqda olan şəxslərin köməyi ilə avtomobildə qalan sürücü xila
Bərdədə bədbəxt hadisə: Traktorla qoşqunun arasında CAN VERDİ
Bərdədə bədbəxt hadisə baş verib. xəbər verir ki, rayonun Ləmbəran kəndinin ərazisində Bərdə şəhər sakini 1990-cı il təvəllüdlü Telman Elman oğlu Qədirli "Belarus" markalı traktoru təmir edərkən sürətlər qutusunu neytral vəziyyətə gətirmədən mühərriki işə saldığına görə tanışı, Laçın rayo
Gəncədə fərdi yaşayış evində su qızdırıcı partlayıb. "Qafqazinfo" xəbr verir ki, hadisə nəticəsində 1979-cu G.Məmmədova müxtəlif dərəcəli yanıq xəsarətləri alıb. Qadın xəstəxanaya çatdırılıb, vəziyyəti orta-ağır qiymətləndirilir. Faktla bağlı araşdırma aparılır