Bakıda avtomobil qaçıran şəxs saxlanıldı
Nəsimi rayonunda nəqliyyat vasitəsi qaçıran şəxs saxlanılıb. Bu barədə -a DİN-in mətbuat xidmətindən məlumat verilib. Bildirilib ki, Nəsimi rayonu ərazisində bir nəfərə məxsus "Nissan" markalı avtomobilin qaçırılması barədə polisə məlumat daxil olub. Nəsimi RPİ 19-cu Polis Şöbəsi əməkdaşlarını
29 martGəncədə sərnişin avtobusu ilə minik maşını TOQQUŞDU: Xəsarət alanlar var
Gəncədə sərnişin avtobusu minik avtomobili ilə toqquşub, xəsarət alanlar var. xəbər verir ki, şəhərdaxili sərnişin daşıyan mikroavtobusla "Toyota" markalı avtomobilin toqquşması nəticəsində Daşkəsən rayon sakinləri, 1983-cü il təvəllüdlü T.Orucova və 1978-ci il təvəllüdlü Z.Bayramova müxtəli
27 martAnasının məzarından pişik cəsədi tapdı - ŞOK GÖRÜNTÜLƏR
Türkiyədə anasının məzarını ziyarət edən şəxs gördüyü mənzərə qarşısında şoka düşüb. yerli mediaya istinadla bildirir ki, hadisə Antalya şəhərinin Murtapaşa qəsəbəsindəki Türbəli qəbiristanlığında qeydə alınıb. Anasının qəbrini ziyarətə gələn şəxs məzarın üzərində külək gülü qoyulduğunu görüb. Yaxınlaşand
27 martİlin ilk Günəş tutulması başlayıb
İlin ilk Günəş tutulması hadisəsi başlayıb. "Report"un məlumatına görə, bu, qismən Günəş tutulmasıdır. Günəş tutulması saat 16:43:25-də sona çatacaq. Tutulmanın maksimumu saat 14:48:36-da olacaq. Qismən tutulma Rusiyanın şimalı, Avropa, Şimal-Qərbi Afrika və Atlantik okeanından görünəcək. B
29 martXankəndidə elektrik cərəyanı 27 yaşlı kişini vuraraq öldürdü
Xankəndidə elektrik cərəyanı 27 yaşlı kişini vuraraq öldürüb. xəbər verir ki, Amin Abidov transformatordan naqil kəsərkən elektrik cərəyanı onu vurub. Nəticədə, A.Abidov hadisə yerində ölüb. Onun meyiti müayinə üçün Məhkəmə Tibbi Ekspertiza və Patoloji Anatomiya Birliyinin Bərdə şöbəsinə təhvil verilib
28 martAeroport yolunda QƏZA: Tıxac yarandı
Suraxanı rayonu, Aeroport şosesində yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. Bu barədə -a Daxili İşlər Nazirliyindən məlumat verilib. Bildirilib ki, qəza səbəbilə həm Hava limanı, həm də metronun "Koroğlu" stansiyası istiqamətlərində sıxlıq yaranıb. Nəqliyyat sıxlığının aradan qaldırılması üçün işlə
25 martXocalıda DƏHŞƏT - 27 yaşlı kişi fəciəvi şəkildə öldü
Xocalıda kişini elektrik cərəyanı vurub. xəbər verir ki, 27 yaşlı Ağcabədi rayon sakini Abidov Amin İlqar oğlunu Xocalı rayonu ərazisində elektrik cərəyanı vurub. Nəticədə o, hadisə yerində keçinib. Faktla bağlı Xocalı rayon Prokurorluğunda araşdırma aparılır
29 martYarım milyonluq avtomobil ilə qəza şəraiti yaratdı - ANBAAN VİDEO
Sumqayıt şəhərini Saray qəsəbəsi ilə birləşdirən körpüdə avtomobil əks yola çıxaraq yüksək sürətlə hərəkət edib. -a istinadən xəbər verir ki, hadisə axşam saatlarında qeydə alınıb. Belə ki, 10-ZY-100 dövlət qeydiyyat nişanlı "Range Rover" markalı avtomobilin sürücüsü manevrlər edərək digə