Qondarma rejimin "bayrağ"ını silən polis kimdir? - FOTO/VİDEOXəbər verdiyimiz kimi, Gorus-Qafan yolunun Şurnux kəndi ərazisindən keçən zolağa nəzarət edən Azərbaycan polisi burada hərəkət edən avtomobilin üzərindəki qondarma "respublika"nın qondarma "bayrağı"nı elə yerindəcə süngü ilə qazıyıb.
Sosial şəbəkələrdə yayılan məlumata görə, həmin görüntülərdə avtomobillərin üzərindən qondarma bayrağı silən Orxan adlı polis əməkdaşı olub.
Polisimiz süngü ilə həmin qondarma "bayrağı" sildikdən sonra "Qarabağ Azərbaycan" deyərək sürücünü yola salır./Oxu.az
Qondarma rejimin "bayrağ"ını silən polis kimdir? - FOTO/VİDEOQondarma rejimin "bayrağ"ını silən polis kimdir? - FOTO/VİDEO
Sosial   Baxılıb: 4888   Tarix: 18 sentyabr 2021
Azərbaycanın iki şahmatçısı Dünya Kubokuna vəsiqə qazanıb. Bu barədə "Report"a Azərbaycan Şahmat Federasiyasının mətbuat xidmətindən məlumat verilib. Rumıniyanın Eforie Nord şəhərindəki Avropa çempionatında təmsilçilərimizdən ən yaxşı nəticəni Nicat Abasov əldə edib. Son turda heç-heçə oynaya
İş adamı Fərhad Əhmədovun keçmiş arvadı vəkilinə qarşı iddiasını geri götürüb
Rusiyada yaşayan iş adamı Fərhad Əhmədovdan boşanaraq məhkəmə yolu ilə Böyük Britaniyada rekord hesab edilən məbləğdə pul əldə edən keçmiş həyat yoldaşı Tatyana Soroka boşanma üzrə vəkili Fiona Şekltona qarşı iddiasını geri götürüb. Mübahisənin predmeti onun keçmiş ərinin əvvəllər Roman Abramoviçə məxsu
Bakıda daha bir dairə ləğv edilir. Eyni zamanda, ərazidəki məşhur restoran da söküləcək. Söhbət Həsən Əliyev və Əhməd Rəcəbli küçəsinin kəsişməsindəki dairədən gedir. Dairə ləğv edilir və yerində avtomobil tuneli inşa olunur. Tikinti işləri Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyi tərəfindən Həsən Əliyev küçəs