Nərminin dəstəyə ehtiyacı var: "Müalicələrini etdirmək üçün borc almağa yer qalmayıb" - FOTO
Nərminin dəstəyə ehtiyacı var: "Müalicələrini etdirmək üçün borc almağa yer qalmayıb" - FOTOBeş yaşlı Nərminin sizin dəstəyinizə ehtiyacı var.
Bu barədə Oxu.Az-a onun atası Cavid Babayev məlumat yayıb.
O bildirib ki, övladı artıq üç ildir beta-talassemiya xəstəliyindən əziyyət çəkir.
"Nərminin beş yaşı var, artıq üç ildir ki, beta-talassemiya xəstəliyindən əziyyət çəkir. Xəstəliyini bildiyimiz ilk günlərdən müalicəsini etdirsək də, demək olar müsbət heç bir irəliləyiş qeydə alınmır. Müalicələr onun vəziyyətinin daha da pisləşməsinin qarşısını alır. Hazırda donor axtarışındayıq, tapılarsa, artıq ilik köçürülmə əməliyyatı olunmalıdır. Amma donor tapılana qədər də müalicələri davam etdirməliyik. Bunun üçün isə bizim dəstəyə ehtiyacımız var. İllərdir borc-xərclə müalicələrini etdiririk, amma hazırda bunu çatdıra bilmirik. Özüm fəhlə işləyirəm, günlük 10-15 manat ancaq qazanıram. Yardımsevər şəxslərdən övladıma dəstək olmalarını xahiş edirəm".
Ailə ilə əlaqə: (055) 310-14-29.
Nərminin dəstəyə ehtiyacı var: "Müalicələrini etdirmək üçün borc almağa yer qalmayıb" - FOTONərminin dəstəyə ehtiyacı var: "Müalicələrini etdirmək üçün borc almağa yer qalmayıb" - FOTONərminin dəstəyə ehtiyacı var: "Müalicələrini etdirmək üçün borc almağa yer qalmayıb" - FOTONərminin dəstəyə ehtiyacı var: "Müalicələrini etdirmək üçün borc almağa yer qalmayıb" - FOTONərminin dəstəyə ehtiyacı var: "Müalicələrini etdirmək üçün borc almağa yer qalmayıb" - FOTO