Vergi borcu olan "Gill Med" MMC 40 gündə 4 tender udub – SİYAHI
Vergi borcu olan "Gill Med" MMC 40 gündə 4 tender udub – SİYAHIDövlətə vergi borcu olan "Gill Med" MMC bu ay ərzində 3, ondan sonra 8 tender müqaviləsi imzalayıb.
32gun.az-ın əldə etdiyi vergilərə görə, hazırda dövlətə 10279.82 AZN borcu olan "Gill Med" MMC 40 gündə 11 müqavilə imzalayıb.
siyahını təqdim edirik:
M.Ə.Əfəndiyev adına 2 nömrəli Şəhər Klinik Xəstəxanası – "Yumuşaq inventar , yataq ləvazimatları və xüsusi geyimlərin alınması"na görə – Məbləğ: 14.751,18 AZN
NAXÇİVAN MUXTAR RESPUBLİKASI AVTOMOBİL YOLLARI DÖVLƏT AGENTLİYİNİN ŞƏRUR RAYON YOL TƏMİR TİKİNTİ İdarəsi ilə işçi geyim dəsti satınalmasına görə – Məbləğ: 5.292,3 AZN
"QAX RAYON MƏRKƏZİ XƏSTƏXANASI" PHŞ – Yumşaq inventar, yataq ləvazimatları və xüsusi geyimlərin alınmasına görə – Məbləğ:10.053,6 AZN
ŞABRAN RAYON MƏRKƏZİ XƏSTƏXANASI" – "Xərc daxil 221500 kodlu olan Yumşaq inventar , yataq ləvazimatları və xüsusi geyimlərin satınalınması " – Məbləğ:17.696,46 AZN
BEYLƏQAN RAYON MƏRKƏZİ XƏSTƏXANASI" – Yumşaq inventar, yataq ləvazimatlarının və xüsusi geyimlərin satınalınması – Məbləğ: 15.776,6 AZN
"SURAXANI TİBB MƏRKƏZİ" PUBLİK HÜQUQİ ŞƏXSİ – "Yumşaq inventarlar,yataq ləvazimatları və uniformalar" satınalınması – Məbləğ: 25.852,62 AZN
RAYON MƏRKƏZİ XƏSTƏXANASI PUBLİK HÜQUQİ ŞƏXSİ – Yumşaq ixtiraçı – Məbləğ: 17.328,3 AZN
AĞCABƏDİ RAYON MƏRKƏZİ XƏSTƏXANASI" PUBLİK HÜQUQİ ŞƏXSİ – Yumşaq inventar, yataq ləvazimatları və xüsusi geyimlərin alınması – Məbləğ: 18.998 AZN
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASI DÖVLƏT GÖMRÜK KOMİTƏSİNİN TİBBİ XİDMƏT İDARƏSİ – Yumşaq inventarların, yataq ləvazimatları və xüsusi geyimlərin satınalınması – Məbləğ: 7.493 AZN
"AĞCABƏDİ RAYON MƏRKƏZİ XƏSTƏXANASI" PUBLİK HÜQUQİ ŞƏXSİ – Yumşaq inventar, yataq ləvazimatları və xüsusi geyimlərin alınması – Məbləğ: 18.998 AZN
Bundan əlavə daha 4 tenderin qalibi olub. Yaxın zamanda həmin tenderlərin müqavilələrinin bağlanması gözlənilir: