Azərbaycanlı qız sosial şəbəkədə tanış olduğu silah satışı ilə məğul olan türklə qaçdı - FOTO
ARB televiziyasında yayımlanan "Səni Axtarıram" verilişində axtarılan və "TikTok"-da tanış olduğu kişiyə qoşulub qaçan 24 yaşlı Əlifxanov Seyidxanımla bağlı bəzi təfərrüatlar məlum olub.
Sonxeber.az xəbər verir ki, Seyidxanım Əlifxanovun anası iddai edir ki, qızı evdən 2500 manat pul götürüb, "TikTok"-da tanış olduğu Taner Engin Dəmirin yanına,Türkiyə qaçıb.
Taner Engin Dəmir Seyidxanım Əlifxanovun Türkiyə gəlmədiyini və hazırda Azərbaycanda olduğunu bildirib:
"Seyidxanımla bağlı mənim edəcəyim heç nə yoxdur. Mən onunla bütün əlaqəni kəsmişəm. Seyidxanımgilə başqa insanlar da gəlirdi. Onlar onu qaçıra bilərlər. Anası mənim nömrəmi bir neçə nəfərə vermişdi. Onlar məni çox incitdilər. Seyidxanım sosial şəbəkə vasitəsilə Mərsində yaşayan və silah satışı ilə məşğul olan bir kişi ilə tanış olub. Oğlu da özü kimi idi. Mən Seyidxanımı çox qorudum. Çünki anası nelədiyinin fərqində olmayan qadındır. Mən onları bir yerdə tutandan sonra Seyidxanımla olan bütün münasibətləri kəsdim".