Şagirdlərin ünvana rahat çatması üçün "Məktəbli avtobusu" layihəsinin həyata keçirilməsi planlaşdırılır". xəbər verir ki, bunu elm və təhsil naziri Emin Əmrullayev Xəzər TV-yə müsahibəsi zmanı deyib. Emin Əmrullayevin sözlərinə görə, paytaxdakı məktəbli avtobusu layihəsində məntiq tamamil
Polad Bülbüloğlu xanımı və qızı ilə - Foto
Xalq artisti, deputat Polad Bülbüloğlunun ailəsi ilə birgə fotosu yayılıb. Axşam.az xəbər verir ki, şəkli "Avroviziya" təmsilçilərimizdən olan Aysel Adıgözəlzadə sosial media hesabında paylaşıb. Fotoda P.Bülbüloğlu, onun həyat yoldaşı Gülnarə xanım və qızı Leyla yer alıb. "Bu gözəl qız
Dövlətə xəyanətdə təqsirləndirilən Arif Rəsulov və Elnur Rəsulovun cinayət işi üzrə məhkəmə prosesi yekunlaşıb. APA -ya istinadənxəbər verir ki, Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Aygün Qurbanovanın sədrliyi ilə keçirilən prosesdə hökm oxunub. Hökmə əsasən, hər iki şəxs cinayət işi üzrə təqsirl
Kişilərin uğur qazanmasına mane olan 6 VƏRDİŞ
Bəzi qorxu və vərdişlər insanı hədəfindən uzaqlaşdıra və uğur qazanmasına mane ola bilər. xəbər verir ki, uğura müxtəlif yollarla nail ola bilərsiniz, ancaq irəliləməyə mane olan vərdişlər var. Hədəflərinizə yaxınlaşmaq üçün həyat tərzinizi yenidən nəzərdən keçirməli və inkişafınızı ləngidən amillərdə
"Melissa Group" tikinti şirkətinə daxil olan "FEBA" MTK-nın nümayəndəsi Yasamal rayonunda rəsmi icazəsi olmadan evini başına uçurduqları Həbib Hacıyevə 651 min manat pul təklif etdiklərini, vətəndaşın isə 2 milyon civarında pul tələb etdiyini bildirib. Bəs görəsən, bu iddia həqiqət
Yevlaxda QƏZA: Beş nəfər xəsarət aldı
Yevlaxda mikroavtobusla minik maşını toqquşub. "Report"a istinadən xəbər verir ki, hadisə Xaldan qəsəbəsi ərazisində qeydə alınıb. Mikroavtobusla VAZ markalı avtomobilin toqquşması nəticəsində azı beş nəfər xəsarət alıb. Xəsarət alanlar Mingəçevir Şəhər Mərkəzi Xəstəxanasına çatdırılıblar