Əhmədlə bağlı efirə sensassion zəng: Yaşı niyə dəyişdirilibmiş? +ŞOK VİDEO
Əhmədlə bağlı efirə sensassion zəng: Yaşı niyə dəyişdirilibmiş? +ŞOK VİDEOBakıda ailəsinin 5 üzvünü baltalayaraq öldürməkdə şübhəli bilinən 25 yaşlı Əhməd Əhmədovla bağlı bəzi təfərrüatlar məlum olub.
Sonxeber.az.az xəbər verir ki, Space televiziyasında yayımlanan Amil Xəlilin müəllifi olduğu "Gəl,Danış" verilişinə zəng edən Ramin Cəfərovun anası bildirib ki, Əhməd oğlunu 15 yaşında deyil, 17 yaşında bıçaqlayıb.
"Əhməd Əhmədov 17 yaşında oğlum Ramin Cəfərovu arxadan beşbarmaqla kürəyindən vurub və ona 18 yerdən bıçaq zərbəsi endirib.Hadisə 10 il bundan əvvəl olub. O zaman Əhmədin 17 yaşı olsa da,sənədlərdə 15 yaş yazdırmışdılar. Oğlum çoxlu qızıl medallar aldığı üçün Əhmədin ona paxıllığı tuturdu. Hadisə də xarici yarışa getməyə bir gün qalmış baş verdi. Qarşı tərəf əlaqələrindən istifadə edərək cinayət işinin açılmamasına nail oldu".
Daha ətraflı video məlumatı təqdim edirik: