Ağır yanıq xəsarətləri alan qızın yardıma ehtiyacı var: İmkansızlıqdan müalicəsi yarım qalıb - FOTO
Ağır yanıq xəsarətləri alan qızın yardıma ehtiyacı var: İmkansızlıqdan müalicəsi yarım qalıb - FOTO2011-ci il təvəllüdlü Zülfiyyə Nicat qızı Rüstəmli ağır yanıq xəsarətləri alıb.
Bu barədə Oxu.Az-a onun anası Şamama Rüstəmova məlumat verib.
"Biz Ağdamda yaşayırıq. Hadisə 15 may tarixində baş verib. Belə ki, süfrədəki içi qaynar su dolu çaydan qızım Zülfiyyənin üzərinə dağılıb. Qızım bir neçə müddət Ağdamda müalicə alsa da, xeyri olmadı. Onu Bakıya gətirmək məcburiyyətində qaldıq. Qızım Bakıdakı xəstəxanalardan birində müalicə aldı. 15 gün reanimasiyada qalan Zülfiyyə bir dəfə əməliyyat olundu. Maddi imkanımız olmadığı üçün tanıdığımız insanlardan borc alıb qızımın əməliyyat və müalicə xərclərini ödədik. Hazırda çox çətin vəziyyətdəyik. Övladımın müalicəsini davam etdirmək üçün imkanımız yoxdur. Müalicə üçün hazırda 1 000 manata ehtiyacımız var. Yardımsevər şəxslərdən bizə dəstək olmaqlarını xahiş edirəm".
Ailə ilə əlaqə: (050) 899-29-97
Kapital Bank: 4169 7388 7746 2196.
Ağır yanıq xəsarətləri alan qızın yardıma ehtiyacı var: İmkansızlıqdan müalicəsi yarım qalıb - FOTOAğır yanıq xəsarətləri alan qızın yardıma ehtiyacı var: İmkansızlıqdan müalicəsi yarım qalıb - FOTOAğır yanıq xəsarətləri alan qızın yardıma ehtiyacı var: İmkansızlıqdan müalicəsi yarım qalıb - FOTOAğır yanıq xəsarətləri alan qızın yardıma ehtiyacı var: İmkansızlıqdan müalicəsi yarım qalıb - FOTO