Hərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublar
Hərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublarNovruz bayramı münasibətilə Azərbaycan Respublikası Hərbi Prokurorluğunun Mərkəzi Aparatının və ərazi hərbi prokurorluqlarının rəhbər vəzifəli şəxsləri Dövlət Sərhəd Xidmətinin yüksəkrütbəli zabitləri, hərbi hissələrin dislokasiya olunduğu müvafiq rayonların icra hakimiyyəti orqanlarının rəhbərləri ilə birgə Vətənin müxtəlif bölgələrində, o cümlədən işğaldan azad edilmiş tarixi torpaqlarımızda yerləşən hərbi hissə və bölmələrdə hərbi qulluqçularla görüşüblər.
Hərbi Prokurorluqdan AZƏRTAC-a bildirilib ki, görüş iştirakçıları Vətəni və milləti qarşısında misilsiz xidmətləri olan Azərbaycan xalqının Ümummilli Lideri Heydər Əliyevin və ölkəmizin ərazi bütövlüyü uğrunda canlarını fəda etmiş şəhidlərimizin əziz xatirəsini birdəqiqəlik sükutla yad edib, qazilərə şəfa diləyiblər.
Hərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublarHərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublarHərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublarHərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublarHərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublarHərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublarHərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublarHərbi Prokurorluq işçiləri Novruz bayramı ilə əlaqədar hərbi hissələrdə olublar