Xocalıda DƏHŞƏT - 27 yaşlı kişi fəciəvi şəkildə öldü
Xocalıda kişini elektrik cərəyanı vurub.
Milli.Az xəbər verir ki, 27 yaşlı Ağcabədi rayon sakini Abidov Amin İlqar oğlunu Xocalı rayonu ərazisində elektrik cərəyanı vurub.
Nəticədə o, hadisə yerində keçinib.
Faktla bağlı Xocalı rayon Prokurorluğunda araşdırma aparılır.
Hadisə Baxılıb: 552 Tarix: 29 mart 2025
Azərbaycanın ən yaşlı kişi vətəndaşı Hilal İbrahimov vəfat edib. xəbər verir ki, bu barədə -a onun yaxınları məlumat veriblər. Belə ki, 1915-ci il təvəllüdlü Hilal İbrahimov ötən gecə dünyasını dəyişib. Hilal İbrahimovun səkkizi qız, ikisi oğlan olmaqla 10 övladı olub. Ölkəmizin ən yaşlı sakininin 2
31 martGoranboyda ata qızını BIÇAQLADI
Goranboyda ata qızını bıçaqlayıb. "Teleqraf"a istinadən xəbər verir ki, hadisə rayonun Balakürd kəndində baş verib. 1979-cu il təvəllüdlü R.Cəfərov ailə münaqişəsi zəminində, qızı 2008-ci il təvəllüdlü A.Cəfərovaya bıçaqla xəsarət yetirib. Faktla bağlı Goranboy Rayon Polis İdarəsində araşdırm
27 martBakıda avtomobil aşdı - VİDEO
Bu gün Bakıda ağır yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. xəbər verir ki, Nəsimi rayonu Cəlil Məmmədquluzadə və Akademik Həsən Əliyev küçələrinin kəsişməsində iki maşının iştirakı ilə baş verən qəza nəticəsində avtomobillərdən biri aşıb. Yaxınlıqda olan şəxslərin köməyi ilə avtomobildə qalan sürücü xila
31 martBakıda yaşayış olan evin sökülməsi ilə bağlı cinayət işi açılıb
Bakıda yaşayış olan evin sökülməsi ilə bağlı cinayət işi açılıb. Bu barədə "Report"un sorğusuna cavab olaraq Daxili İşlər Nazirliyindən məlumat verilib. Qeyd olunub ki, tikinti şirkətinin iş icraçısı və ekskovator sürücüsü saxlanılıb. Faktla bağlı Cinayət Məcəlləsinin müvafiq maddəsilə cinayə
27 martGəncədə süpürgəçini maşın vurdu
Gəncədə piyadanın vurulması ilə nəticələnən yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. APA-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhərin Müseyib Bağırov küçəsində qeydə alınıb. Hərəkətdə olan avtomobil yolu qarşı tərəfə keçmək istəyən 1962-ci il təvəllüdlü F.Qarayevi vurub. Piyada xəstəxanaya yerləşdirilib, vəziyyətini
30 martBərdədə bədbəxt hadisə: Traktorla qoşqunun arasında CAN VERDİ
Bərdədə bədbəxt hadisə baş verib. xəbər verir ki, rayonun Ləmbəran kəndinin ərazisində Bərdə şəhər sakini 1990-cı il təvəllüdlü Telman Elman oğlu Qədirli "Belarus" markalı traktoru təmir edərkən sürətlər qutusunu neytral vəziyyətə gətirmədən mühərriki işə saldığına görə tanışı, Laçın rayo
31 martGəncədə evdə su qızdırıcı partlayıb, xəsarət alan var
Gəncədə fərdi yaşayış evində su qızdırıcı partlayıb. "Qafqazinfo" xəbr verir ki, hadisə nəticəsində 1979-cu G.Məmmədova müxtəlif dərəcəli yanıq xəsarətləri alıb. Qadın xəstəxanaya çatdırılıb, vəziyyəti orta-ağır qiymətləndirilir. Faktla bağlı araşdırma aparılır