Mingəçevirdə evdən 71 yaşlı qadının meyiti aşkarlanıb
Mingəçevirdə yaşadığı evdən 71 yaşlı qadının meyiti aşkarlanıb. Trend-in yerli müxbirinin əldə etdiyi məlumata görə, meyit şəhərin Təbriz küçəsində tapılıb. Şəhər sakini 1954-cü il təvəllüdlü Əhmədova Gülçöhrə yaşadığı mənzildən ölü vəziyyətdə aşkarlanıb. Aparılan araşdırmalar nəticəsində məlum olu
30 mart2 yaşlı uşaq eyvandan yıxılaraq öldü
Şanlıurfanın Siverek mahalının Abdalağa Məhəlləsində ürəkağrıdan hadisə baş verib. türk mediyasına istinadən xəbər verir ki, daxil olan məlumata görə, 2 yaşlı M.K. naməlum səbəbdən ailəsi ilə birlikdə yaşadığı yaşayış binasının 3-cü mərtəbəsindəki eyvandan yıxılıb. Ağır yaralanan uşaq xəbər üzərinə hadis
1 aprelBakıda "Land Rover" yanıb kül oldu - Video
Böyükşor-Pirşağı yolunda "Land Rover" markalı avtomobil yanıb. "Qafqazinfo"nun məlumatına görə, alışan avtomobil yararsız hala düşüb. Yanğınla bağlı yolda sıxlıq yaranıb. Həmin görüntüləri təqdim edirik:
31 mart70 yaşlı kişi ailə üzvlərini öldürdükdən sonra intihar edib
Sultanqazidə psixoloji problemləri olduğu iddia edilən 70 yaşlı kişi həyat yoldaşını və qızını ov tüfəngi ilə öldürdükdən sonra intihar edib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, hadisə Cebeci məhəlləsində baş verib. Belə ki, ailə üzvləri arasında naməlum səbəbdən mübahisə yaranıb. Mübahisə getdikc
1 aprelMəscidə "Molotov kokteyli" atıldı
İsveçdə naməlum şəxs Uddevalla bələdiyyəsindəki məscidə "Molotov kokteyli" atıb. -a istinadən bildirir ki, məsciddə olan iki nəfər yanğını operativ şəkildə söndürüb. Hadisə gecə saatlarında baş versə də, şübhəlilər hələ müəyyən edilməyib. "Orada olanların çevik reaksiyası sayəsində yanğını
28 martFişəng fabrikində partlayış baş verdi, 17 nəfər həyatını itirdi
Hindistanda fişəng fabrikində partlayış baş verib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, hadisə Qucarat əyalətində günorta saatlarında baş verib. Partlayış nəticəsində 17 nəfər həyatını itirib. Baş verən partlayışdan sonra başlayan yanğın, fabrik binasının bir hissəsinin dağılmasına səbəb olub. Səlahiyyətlilə