Minifutbol-2015: Yarımfinal cütləri müəyyənləşdi
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında yarımfinal mərhələsinin cütləri müəyyənləşib. xəbər verir ki, bu, Milli Gimnastika Arenasında baş tutan 1/4 final mərhələsinin qarşılaşmalarından sonra bəlli olub. Macarıstan Mavritaniyanı, Monteneqro Çexiyanı 1:0 hesabı ilə məğlub edib. Azərbayca
29 may 2025Minifutbol-2025: Qrup mərhələsi başa çatır
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının qrup mərhələsinə bu gün yekun vurulacaq. xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında daha 8 qarşılaşma baş tutacaq. Dünya çempionatı. Qrup mərhələsi. II tur, 26 may. E qrupu. 12:45. Kosta Rika - Tayland. 22:00. İndoneziya - Monteneqro. F qrupu
26 may 2025Dünya çempionatı: Serbiya 1/4 finala vəsiqə qazandı
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının 1/8 final mərhələsinin son matçı keçirilib. xəbər verir ki, Serbiya komandası Gürcüstan üzərində qələbədən sonra növbəti mərhələyə vəsiqə qazanıb. Milli Gimnastika Arenasında baş tutan matçda Serbiya rəqibini 3:2 hesabı ilə üstələyib. Qeyd edə
28 may 2025Minifutbol-2025: Sloveniya Bəhreynə məğlub oldu
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının qrup mərhələsinin II turunda daha bir matç keçirilib. xəbər verir ki, A qrupunda Sloveniya millisi Bəhreynə məğlub olub. Milli Gimnastika Arenasında baş tutan görüş Bəhreyn komandasının 4:1 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Bu qrupda yer alan Azərbayca
25 may 2025Minifutbol-2025: Azərbaycam millisi yarımfinalda
Azərbaycanın minifutbol millisi Bakıda keçirilən dünya çempionatında yarımfinala yüksəlib. xəbər verir ki, Elşad Quliyevin rəhbərlik etdiyi yığma 1/4 finalda İngiltərə ilə üz-üzə gəlib. Qarşılaşma yığmamızın 2:1 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb. Qeyd edək ki, Azərbaycan finala gedən yolda Monteneqro il
29 may 2025Minifutbol üzrə dünya çempionatı: Azərbaycan millisi növbəti matçına çıxacaq
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında bu gün qrup mərhələsində II tura start veriləcək. -ın məlumatına görə, Azərbaycan millisi də növbəti matçına çıxacaq. Elşad Quliyevin baş məşqçisi olduğu komanda Mavritaniya yığması ilə qarşılaşacaq. Bu gün həmçinin Türkiyə millisi də meydana çıxacaq
25 may 2025Minifutbol-2025: Azərbaycan millisi yarımfinal oyununa çıxır
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında bu gün yarımfinal oyunları baş tutacaq. xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında meydana əvvəlcə Azərbaycan və Monteneqro komandaları çıxacaq. Görüş saat 20.00-da start götürəcək. Digər yarımfinal matçında isə Macarıstan Serbiya ilə üz-üzə gələcək