Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının 1/8 final mərhələsinin növbəti matçı keçirilib. xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında Monteneqro yığması Polşa ilə üz-üzə gəlib. Qarşılşama Monteneqro komandasının 1:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Qeyd edək ki, dünya çempionatına iyunu
Bakıda keçirilən minifutbol üzrə dünya çempionatında növbəti finalçı müəyyənləşib. xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında keçirilən mundialın ikinci yarımfinal qarşılaşmasında Macarıstan və Serbiya seçmələri üz-üzə gəliblər. Matçın əsas vaxtında hesab açılmayıb. Qalibi müəyyənləşdirmək üçün penalt
Bakıda keçirilən minifutbol üzrə dünya çempionatında yarımfinala yüksələn sonuncu komanda bəlli olub. xəbər verir ki, 1/4 final matçında Bosniya və Herseqovina üzərində 5:0 hesabı ilə qələbə qazanan Serbiya növbəti raunda yüksəlib. Bu yığmanın finala gedən yoldakı rəqibi Macarıstan seçməsi olacaq. Qey
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir matç keçirilib. "Report"a istinadən xəbər verir ki, Bolqarıstan və Hindistan D qrupunun oyununda üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşmada avroplalılar 5:0 hesablı qələbə qazanıblar. Qeyd edək ki, günü
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında günün ilk oyunu keçirilib. xəbər verir ki, H qrupunun II turunda Qana yığması İsrail ilə üz-üzə gəlib. Milli Gimnastika Arenasında gerçəkləşən qarşılaşma İsrailin 4:0 hesablı qələbəsi ilə bitib. Qeyd edək ki, ilk turda Qana İspaniyaya, İsrail is