Minifutbol-2025: Afrika təmsilçisi Bakıda qələbə qazandı
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir qarşılaşma keçirilib. xəbər verir ki, B qrupunda II turun oyununda Rumıniya və Çad milliləri üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşma Afrika təmsilçisinin qələbəsi ilə bitib - 4:2. Qrupun bu gün baş tutmuş digə
Azərbaycanın minifutbol üzrə millisi dünya çempionatında ilk qələbəsini qazanıb. A qrupunda yer alan yığma Milli Gimnastika Arenasında Sloveniya yığması ilə qarşılaşıb. Görüş Elşad Quliyevin rəhbərlik etdiyi kollektivin 4:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Millinin heyətində Elvin Əlizadə (10), Mirmehd
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının 1/8 final mərhələsinin növbəti matçı keçirilib. xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında Monteneqro yığması Polşa ilə üz-üzə gəlib. Qarşılşama Monteneqro komandasının 1:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Qeyd edək ki, dünya çempionatına iyunu
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir matç keçirilib. -ın məlumatına görə, Gürcüstan və Argentina yığmaları G qrupunun oyununda üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşmada avroplalılar 6:1 hesablı qələbə qazanıblar. Qeyd edək ki, ilk turda Gürcüsta
Bakda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatına bu gün yekun vurulacaq. xəbər verir ki, turnirin finalında Azərbaycan yığması meydana çıxacaq. Elşad Quliyevin baş məşqçisi olduğu kollektiv Macarıstanla üz-üzə gələcək. Bu gün həmçinin üçüncü yer uğrunda oyun baş tutacaq. Serbiya və Monteneqro millilər
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında 1/8 final mərhələsinə start veriləcək. xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında bu gün 4 oyun keçiriləcək. A qrupunun lideri Azərbaycan millisi B qrupunun ikincisi, son dünya çempionu Rumıniya ilə üz-üzə gələcək. Dünya çempionatı. 1/8 final