24 may 2025Minifutbol-2025: 1/8 final mərhələsində daha bir oyun keçirildi
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatının 1/8 final mərhələsinin növbəti matçı keçirilib. xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında Monteneqro yığması Polşa ilə üz-üzə gəlib. Qarşılşama Monteneqro komandasının 1:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Qeyd edək ki, dünya çempionatına iyunu
28 may 2025Dünya çempionatı: Azərbaycan millisinin finaldakı rəqibi müəyyənləşdi
Bakıda keçirilən minifutbol üzrə dünya çempionatında növbəti finalçı müəyyənləşib. xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında keçirilən mundialın ikinci yarımfinal qarşılaşmasında Macarıstan və Serbiya seçmələri üz-üzə gəliblər. Matçın əsas vaxtında hesab açılmayıb. Qalibi müəyyənləşdirmək üçün penalt
30 may 2025Minfutbol-2025: Sonuncu yarımfinalçı müəyyənləşdi
Bakıda keçirilən minifutbol üzrə dünya çempionatında yarımfinala yüksələn sonuncu komanda bəlli olub. xəbər verir ki, 1/4 final matçında Bosniya və Herseqovina üzərində 5:0 hesabı ilə qələbə qazanan Serbiya növbəti raunda yüksəlib. Bu yığmanın finala gedən yoldakı rəqibi Macarıstan seçməsi olacaq. Qey
29 may 2025Minifutbol-2015: Bolqarıstan Bakıda Hindistana qalib gəldi (FOTO)
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında daha bir matç keçirilib. "Report"a istinadən xəbər verir ki, Bolqarıstan və Hindistan D qrupunun oyununda üz-üzə gəliblər. Milli Gimnastika Arenasında reallaşan qarşılaşmada avroplalılar 5:0 hesablı qələbə qazanıblar. Qeyd edək ki, günü
23 may 2025Minifutbol: Günün ilk oyununda İsrail qalib gəldi
Bakıda təşkil olunan minifutbol üzrə dünya çempionatında günün ilk oyunu keçirilib. xəbər verir ki, H qrupunun II turunda Qana yığması İsrail ilə üz-üzə gəlib. Milli Gimnastika Arenasında gerçəkləşən qarşılaşma İsrailin 4:0 hesablı qələbəsi ilə bitib. Qeyd edək ki, ilk turda Qana İspaniyaya, İsrail is