Azərbaycan gimnastları Bakıdakı turnirdə gümüş medal qazanıblar
Azərbaycanın yeniyetmə bədii gimnastları Bakıda keçirilən "AGF Trophy" beynəlxalq turnirində gümüş medal qazanıblar. xəbər verir ki, Azadə Atakişiyeva və Şəms Ağahüseynova komanda hesabında ikinci yeri tutublar. Azərbaycan-1 komandası dörd çıxışın yekununda 100.00 xalla mükafata sahib çıxıb
Bəzi rusiyalı idmançılar 2025-ci ildə dünya arenasına qayıdacaqlar
Beynəlxalq Kanoe Federasiyası (ICF) yarışlara ev sahibliyi edəcək ölkələrlə birlikdə avarçəkmə slalom üzrə Rusiya milli komandasının idmançılarının 2025-ci il Dünya və Avropa çempionatlarında neytral statusda iştirakını təsdiqləyib. -ın " nəşrinə istinadən xəbərinə görə, bu barədə Rusiya Avarçəkm
"Qızıl top"un yeni favoriti açıqlandı: Salah liderliyi itirdi
Nüfuzlu "Give me Sport" idman portalı 2025-ci ildə "Qızıl Top" mükafatına əsas namizədlərin yenilənmiş reytinqini təqdim edib. Bir çoxları üçün gözlənilməz olaraq, "Liverpul"un hücumçusu Məhəmməd Salah siyahıda liderliyi itirib. Misirli futbolçu indi əsas namizədlər arasınd
Azərbaycan millisi 2025-ci ildəki ilk oyununa çıxacaq
Bu gün futbol üzrə Azərbaycan milli komandası yoldaşlıq görüşündə Haiti yığması ilə qarşılaşacaq. Qaynarinfo xəbər verir ki, rəqibini Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionunda qəbul edəcək yığma 2025-ci ildəki ilk oyununda qələbə qazanmaq niyyətindədir. Qarşılaşmanı Kadir Sağlamın başçılıq etdiy
"Əl-Nəsr"in baş məşqçisi "Yuventus"u idarə edəcək
İtaliyanın "Yuventus" klubu rəhbərliyi doğrultmayan Tyaqo Mottanın yerinə namizədləri nəzərdən keçirir. xarici mediaya istinadla xəbər verir ki, "zebralar" Stefano Piolini təyin edə bilər. Həmçinin Antonio Kontenin qaytarılması və Kanpiero Qasperinanın təyinatı da nəzərdən keçirilir