Bu gün futbol üzrə Azərbaycan milli komandası yoldaşlıq görüşündə Haiti yığması ilə qarşılaşacaq. Qaynarinfo xəbər verir ki, rəqibini Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionunda qəbul edəcək yığma 2025-ci ildəki ilk oyununda qələbə qazanmaq niyyətindədir. Qarşılaşmanı Kadir Sağlamın başçılıq etdiy
"Əl-Nəsr"in baş məşqçisi "Yuventus"u idarə edəcək
İtaliyanın "Yuventus" klubu rəhbərliyi doğrultmayan Tyaqo Mottanın yerinə namizədləri nəzərdən keçirir. xarici mediaya istinadla xəbər verir ki, "zebralar" Stefano Piolini təyin edə bilər. Həmçinin Antonio Kontenin qaytarılması və Kanpiero Qasperinanın təyinatı da nəzərdən keçirilir
Ançelotti Arda Güleri təriflədi
"Real Madrid"in baş məşqçisi Karlo Ançelotti Türkiyə millisinin futbolçusu Arda Güler ​​üçün tərif dolu ifadələr işlədib. "Haber Global"a istinadən xəbər verir ki, İspaniya La Liqasının 29-cu turunda keçirilən olduqca həyəcanlı qarşılaşmada "Real Madrid" doğma meydanda qəbu
Cüdoçumuz Avropa Kubokunda qızıl medal qazandı
Azərbaycan cüdoçusu Xorvatiyanın Poreç şəhərində keçirilən yeniyetmələr arasında Avropa Kubokunda qızıl medal qazanıb. xəbər verir ki, 52 kq çəki dərəcəsində tatamiyə çıxan idmançı müvafiq olaraq Moldova, İsveç, Kanada və Bosniya-Herseqovinadan olan rəqiblərini üstələyərək adını finala yazdırıb. Həlledic